Voidu'da Ubisoft indirimleri

Şuan kendi saflığıma üzüldüm ya. Voiduda oyunların tam sürümleri olacağı hiç aklıma gelmemişti. Bilsem gece Valhallanın tam sürümünü alırdım. Canım sıkıldı şuan :(
@Aslan Mert hocam bende şuan standart sürüm var da eğer stok gelirse bunu tam sürüme yükseltme şansım var mı? Maalesef etkinleştirmiştim oyunları.

@desperatis ayrıca satılan Valhalla season Pass göremedim ancak bu DLC'i alabilirsiniz Assassin's Creed Valhalla: Dawn of Ragnarök | Voidu ki tavsiye etmem kimse beğenmemişti bu DLC'i. Eğer halihazırda standart sürüm var, tam sürüm sepete eklersem onun fiyatını ondan çıkarıp indirim yapar mi diye soruyorsanız sanmıyorum. Yine de hazir Ubisoft Connect'e de kasım indirimleri varken hem Valhalla hem de başkaca eksikleri isterseniz oradan tamamlama yoluna gidebilirsiniz. Bence Valhalla özelinde standart sürüm yeterli.

@desperatis ayrıca satılan Valhalla season Pass göremedim ancak bu DLC'i alabilirsiniz Assassin's Creed Valhalla: Dawn of Ragnarök | Voidu ki tavsiye etmem kimse beğenmemişti bu DLC'i. Eğer halihazırda standart sürüm var, tam sürüm sepete eklersem onun fiyatını ondan çıkarıp indirim yapar mi diye soruyorsanız sanmıyorum. Yine de hazir Ubisoft Connect'e de kasım indirimleri varken hem Valhalla hem de başkaca eksikleri isterseniz oradan tamamlama yoluna gidebilirsiniz. Bence Valhalla özelinde standart sürüm yeterli.
Daha önce Odyssey i sonradan season pass alarak tüm DLC leri ile beraber bitirmiştim güzeldi. Aynı şeyi Valhallada da yapayım dedim ama DLC ler pek güzel değilse yeterlidir o zaman. Ubisoft Storedan duruma göre bakarım daha sonra teşekkürler. Siz alabildiniz mi Valhallayı?

Hayır maalesef ama zaten Odyssey ve Origins olduğu için çok da sorun değil.
Assassin's Creed Valhalla: Dawn of Ragnarök alınır mı ?

Yeni konular

Geri
Yukarı