Voidu'da Ubisoft indirimleri

Stoklar yenilendi mi?
Ben bu oyunları aldım, Voidu'da stok yok uyarısı veriyordu. Indiegala'dan alabildim. AC oyunlarını bilmiyorum, denemeniz gerekiyor.
1700659818900.png

Connect to Ubisoft Uplay'e tıklayın, biraz uğraştırır ama en sonunda olması gerek. Ayrıca beni hatırla tarzı uyarı verebilir, onu da işaretleyin yoksa olmuyor.

Aldım ama garip bir şey oldu. Bu oyunun normal standart versiyonu Steam'den almıştım şimdi Comple versiyonu sizin siteden aldim Ubisoft için ama Steam'den baktım odamı comple Edition olmuş?

1700659888432.png

Aldım ama garip bir şey oldu. Bu oyunun normal standart versiyonu Steam'den almıştım şimdi Comple versiyonu sizin siteden aldim Ubisoft için ama Steam'den baktım odamı comple Edition olmuş?

Eki Görüntüle 2026415
Complete Versiyonu, ana oyunu da kapsadığı için belki o uyarıyı vermiş olabilir. İmkanınız varsa Ubisoft Connect launcherından kontrol edin, oyunun içeriklerinde DLC'ler kısmına bakın hocam.

Complete Versiyonu, ana oyunu da kapsadığı için belki o uyarıyı vermiş olabilir. İmkanınız varsa Ubisoft Connect launcherından kontrol edin, oyunun içeriklerinde DLC'ler kısmına bakın hocam.

1700660239793.png

Normal oyunu Steam'den almıştım Steam'de o zaman gelmedi mi?

Geri
Yukarı