Voidu'da Ubisoft indirimleri

Dosya Ekleri

• Screenshot_2023-11-22-17-26-54-131_com.android.chrome~2.jpg
    Screenshot_2023-11-22-17-26-54-131_com.android.chrome~2.jpg
    67,9 KB · Görüntüleme: 33
Şu anda PC başında değilim telefondan yaptım.

Oyun sahibi değil yazıyor.
Hocam mobilde gözükmüyor. Ben de baktım mobilden ama sahip olduğum bazı oyunları bile göstermiyor sıkıntı etmeyin eve gidince PC den kontrol edersiniz

Bende de ayni sikinti var. Valhalla Complete Edition aldim. Aktive ettim ama oyun Ubi Connect'te gorunmuyor.
PC de mi gözükmüyor hocam

Merhaba Far Cry 6 Delux Edition aldım 89.75'e. Bence fiyatlar çok iyi tam 15 gün önce Epic'den 174 TL'ye AC vallhala almıştım standart Edition, şu anda Vouidu'da 160 lira civarına Complete Edition var :( 15 gün geçtiği için iade de edemiyorum kaldık standart editiona yapacak bir şey yok sağlık olsun. :) Bu arada, arada bir stok yenileniyor ara sıra denemenizde fayda var arakadaşlar.

Merhaba Far Cry 6 Delux Edition aldım 89.75'e. Bence fiyatlar çok iyi tam 15 gün önce Epic'den 174 TL'ye AC vallhala almıştım standart Edition, şu anda Vouidu'da 160 lira civarına Complete Edition var :( 15 gün geçtiği için iade de edemiyorum kaldık standart editiona yapacak bir şey yok sağlık olsun :)
Hayırlı olsun hocam iyi oyunlar. Ben de ana oyunu alıp etkinleştirdikten sonra complete edition fiyatını gördüm pişman oldum ama isterseniz Ragnarok DLC sini alın 71 liraya ben öyle yaptım.

Mobildeyim ben de. Bilgisayar arizali, acip bakamiyorum.
Mobilde böyle bir sıkıntı var maalesef. Gece aldıklarım anında geçmişti hesaba PC de. Başka bir PC den kontrol etmeyi deneyin. İçiniz rahat olsun geçmiştir hesaba.

Hayırlı olsun hocam iyi oyunlar. Ben de ana oyunu alıp etkinleştirdikten sonra complete edition fiyatını gördüm pişman oldum ama isterseniz Ragnarok DLC sini alın 71 liraya ben öyle yaptım.

Mobilde böyle bir sıkıntı var maalesef. Gece aldıklarım anında geçmişti hesaba PC de. Başka bir PC den kontrol etmeyi deneyin. İçiniz rahat olsun geçmiştir hesaba.
Ac Sanırım bahsettiğiniz şu doğru mudur?

Geri
Yukarı