Voidu'dan alınan AC Valhalla Deluxe Edition gelmiyor

emin ak

Centipat
Daha fazla  
Voidu'dan AC Valhalla Deluxe editon aldım ürünü aktive etmeme rağmen hesabıma gelmedi. Yardıma yazdığımda ise sürekli aynı mesaj geliyor dalga geçer gibi yardımcı olmuyorlar. Yardım.

voidu.png

Bence dolandırıcılar indirimde bile bu fiyata düşmedi. Belki hesap verirlerse verirler 1,2 hafta sonra şifresini değiştirirler.
Hakkında bilgi sahibi olmadığın markaya dolandırıcı demek senin ne haddine!

Ayrıca belki dolandırıcı olabilir diye birşey yazmıyor, direk kendi fikrini söylüyorsun aslında Türkçeyi çözsen işin kolay.

Ve attığın konularda 5,6 aydan daha eski
Ne alakası var :D? Yenimi dolandırıcı olmaya karar verdiler ama ben seni kırmıyım.

Hakkında bilgi sahibi olmadığın markaya dolandırıcı demek senin ne haddine!

Ayrıca belki dolandırıcı olabilir diye bir şey yazmıyor, direk kendi fikrini söylüyorsun aslında Türkçeyi çözsen işin kolay.

İlk yazdığımda bence demişim ikinci yazdığımda büyük ihtimal dedim ve internet dolandırcılığının yüksek olduğu dönemde demem çok normal. Ama herhalde bana dediğin kadar sende Türkçe öğrenmelisin. Özgürlüğü savunan insanlar fikir sunmayı garip buluyor ilginç daha tartışamayacağım.

İlk yazdığımda bence demişim ikinci yazdığımda büyük ihtimal dedim ve internet dolandırcılığının yüksek olduğu dönemde demem çok normal. Ama herhalde bana dediğin kadar sende Türkçe öğrenmelisin. Özgürlüğü savunan insanlar fikir sunmayı garip buluyor ilginç daha tartışamayacağım.
Fikir sunmuyorsun direk suçlama üzerine gidiyorsun, bunu yazmadan önce arama kısmına Voidu yazsan zaten markanın güvenilir olduğunu anlayacaksın fakat sanırsam bazı işlevlerini kullanamıyorsun, ve direk suçlama üzerine bir cümle yazıyorsun.

Şikayet var yani demek ki fikirlerimiz aynı değil.
Koskoca markanın sadece 10 tane şikayeti var, ne kadar güvenilir olduğunu dahada kanıtladın hepsini zaten destek bölümü ile iletişime geçseler halledecekler, bende bir kere stok sorunu yaşadım 2 gün sonra paramı iade etdiler bu kadar basit oyun gelmiyorsa stokta sorun var destek ile iletişime geçeceksiniz.

Fikir sunmuyorsun direk suçlama üzerine gidiyorsun, bunu yazmadan önce arama kısmına Voidu yazsan zaten markanın güvenilir olduğunu anlayacaksın fakat sanırsam bazı işlevlerini kullanamıyorsun, ve direk suçlama üzerine bir cümle yazıyorsun.

Koskoca markanın sadece 10 tane şikayeti var, ne kadar güvenilir olduğunu daha da kanıtladın hepsini zaten destek bölümü ile iletişime geçseler halledecekler, bende bir kere stok sorunu yaşadım 2 gün sonra paramı iade ettiler bu kadar basit oyun gelmiyorsa stokta sorun var destek ile iletişime geçeceksiniz.

Bence demek fikir sunmak ama neyse. Technopat'ta bence yazısını kimse okumuyor.

Bence demek fikir sunmak ama neyse. Technopat'ta bence yazısını kimse okumuyor.

Dolandırıcılık öznel midir? Bence dolandırıcı sence değil, mantıklı bir cümle mi? Bu fikir sunmak değil iftira atmak olur. Arada sorun yaşayan kişiler mutlaka olmuştur, Hepsiburada'nın bile ayıplı mal gönderdiği oluyor. Bu onların dolandırıcı olduğu anlamına gelmez.

Site güvenilir de eğer destek size bir şey yapamıyorsa bizim de yapabilecek bir şeyimiz yok maalesef. Şikayetvar sitesine yazmayı deneyebilirsiniz. Belki bir sonuç alırsınız. Zamanında benzer sorunu e-Tail sitesinden yaşamıştım. Satın aldığım oyunun teslimatını çok geç yapmışlardı ve oldukça da sinir bozucu olmuştu.

Voidu'dan AC Valhalla Deluxe editon aldım ürünü aktive etmeme rağmen hesabıma gelmedi. Yardıma yazdığımda ise sürekli aynı mesaj geliyor dalga geçer gibi yardımcı olmuyorlar. Yardım.

Eki Görüntüle 1902534
Hocam iyi günler biliyorum uzun bir zaman geçti konunun üzerinden ama bende aynı sorunu yaşıyorum cozsbildiniz mi destek bana mesaj atmıyor mesajlarıma bakmiyor

Hocam iyi günler biliyorum uzun bir zaman geçti konunun üzerinden ama bende aynı sorunu yaşıyorum cozsbildiniz mi destek bana mesaj atmıyor mesajlarıma bakmiyor.

Sonradan çözüldü paramı gönderdiler 1 hafta filan sürdü ama ilgileniyorlar yani dolandırıcı değilmiş adamlar. Sen şimdi sakin kal düzgünce mesajını yaz onlar sana dönüş yapar.

Yeni konular

Geri
Yukarı