Oyun Ubisoft Store oyunlarda %75'e varan indirimler

Ubisoft Store'daki oyunlara zam geldiğinden beri, hiç makul fiyatlara inmiyorlar. Örneğin Far Cry 5 Standart, Ubisoft Store'da 100 TL civarı iken Far Cry 5 Gold Edition Steam'de 60 TL'ye inmişti.

Türkçe desteği sağlamayan bir firmanın oyunlarını ve sürekli tekrara uğrayan Ubisoft oyunlarını, bu fiyatlardan tavsiye etmiyorum. (AC ve Far Cry serisini baştan aşağı bitiren bir oyuncuyum)

Şahsen Gamebillet veya Voidu indirimlerini bekleyin derim.

Zaten 150-200 tane oynayacak oyunum var. En kötü ihtimal çok istediklerimi alırım. Listeyi'de bırakayım. İçinde çok ciddi zam yiyecek gibi duranlar var ama bir ihtimal belki yemez ya da az yer.

The Binding of Isaac: Rebirth Complete bundle,
BattleBit Remastered,
Uncharted™: Legacy of thieves Collection,
Elden Ring,
Devil May Cry 5 + vergil,
Mafia Trilogy,
Rust,
Marvel's Spider-Man Remastered,
Marvel's Spider-Man: Miles Morales,
RimWorld,
The Yakuza Collection,
Yakuza: Like a Dragon,
Lego Games,
Sekiro™: Shadows die twice - GOTY Edition,
Grand Theft Auto V,
Valheim,
Inside,
Afterimage.

Hocam aldınız mı yoksa Kış indirimlerini mi bekleyeceksiniz?

Benim de telefonum iPhone 6 bugün indirdim girdi. Yazılım güncellediniz mi?

iPhone 6'da iOS 12.7 var. Nays en son baktığımda iOS 14 istiyordu. Eğer 6S kullanmıyorsanız kullanmanız imkanız ya da iOS 12.7 için destek getirdiler.

Edit: Şimdi baktım. iOS 12 için herhangi bir destek yok. Minimum iOS 14 istiyor. Yüksek ihtimalle 6S kullanıyorsunuz.

iPhone 6'da iOS 12.7 var. Nays en son baktığımda iOS 14 istiyordu. Eğer 6S kullanmıyorsanız kullanmanız imkanız ya da iOS 12.7 için destek getirdiler.

Edit: Şimdi baktım. iOS 12 için herhangi bir destek yok. Minimum iOS 14 istiyor. Yüksek ihtimalle 6S kullanıyorsunuz.

Evet 6S kullanıyorum bende baktım iPhone 6 için güncelleme gelmiyor sanırım. Başka tanıdık falan varsa yardımcı olabilirler. Ama biraz uğraştırıyor haberiniz olsun.

Geri
Yukarı