VOK-ASTRO/ i3 10100F sistem vs KENDINE MUZİSYEN-START/ i3 10100F sistem

mstfsen552

Centipat
Daha fazla  
Merhabalar.

Ekran kartlarında üsttekinde Gigabyte marka ve tek fan alttakinde ise ASUS ve çift fan bunların arasında ne kadar performans farkı olur?
İki bilgisayar arasında ne kadar performans farkı olur?

2.sistem daha iyi H510 anakart çift fan ekran kartı var ve aynı fiyat.

2.yi alın. Tek fan üzebilir. Bütçe varsa SSD'yi A2000 yapın. Kioxia exeria kronik sorunlu.

Dün üsttekini aldım ikinci sistemin geleceğini bilmiyordum bilseydim beklerdim. Merak ettim yeni sistemle arasında ne kadar performans farkı olacağını. SSD değişikliği de yapmadım çok problem yaratır mı peki?

Dün üsttekini aldım ikinci sistemin geleceğini bilmiyordum bilseydim beklerdim. Merak ettim yeni sistemle arasında ne kadar performans farkı olacağını. SSD değişikliği de yapmadım çok problem yaratır mı peki?
Aldıysanız takmayın, zaten çok güç çeken bir kart değil. Tehlikeli sıcaklıklara ulaşmaz bile. SSD'de idare edebilir, sistemde yavaşlık hissettiğinizde değiştirirsiniz. Belli olmuyor SSD'ler. Bazen aylar dayanıyor bazen haftalarda performansı düşüyor.

Kioxia Exeria kronik sorunlu.
SATA modeli. TR200 ile aynı altyapıyı kullandığı için ve TR200 de sorunlu bir SSD olduğu için sorunlu. M.2 modeli sorunsuz diye biliyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Peki anakart ve ekran kartı farkında yüzde olarak kaç performans farkı olur? Eğer aralarında aman aman bir fark yoksa biraz rahatlayacağım. Dün baktığımda kendine müzisyenin sistemi yoktu ve İtopya stokları genelde hızlı tükendiğinden acele davranmak istedim ama bu sefer stokların bitmeyeceği ve benzer bir sistem geleceği tuttu.

Merhabalar.

Ekran kartlarında üsttekinde Gigabyte marka ve tek fan alttakinde ise ASUS ve çift fan bunların arasında ne kadar performans farkı olur?
İki bilgisayar arasında ne kadar performans farkı olur?

Alttakini alacaksan KM500 indirim koduyla al 500 TL daha ucuz.

Geri
Yukarı