VOK GAMER alınır mı?

Daimos

Hectopat
Daha fazla  
SSD olarak M2 ssd kullanmanı öneririm eğer bütçem yetmez diyor isen aynı sistem üzerinden harddiski çıkartıp adata xpg 512 m2 ssd eklemeni öneririm. 5700 yerine 5700XT alman daha uygun olucaktır tabiki de değer. Anlatmak gerekirse eğer benchmark testlerinde 5700 ile 2070 kafa kafaya iken 5700XT ile 2080 kafa kafaya geliyor seçim senin 500 tl küsür fark olması lazımdı iki model arasında bana kalsa bir kere alıyorsun bilgisayarı 5700XT uygun bir model.

Anakartı iş görür ve ekran kartını yükseltirsen kasayı ve PSU'yu da yükseltmen gerekiyor çünkü RX 5700 XT 225W TPD değerine sahip bir kart.

Sistemdeki 650 80+ Bronze PSU yeterlidir dostum. 700 wat fazlaya kaçar hazır sistemde oynama yapıcağın için kasayı psu suz alıp 700 lük bir PSU alman gereksiz olur. 650 80+ Bronze gayet yeterli
Sistemde 600 80+ var ve ben psu arttıramıyacağım bütçeyi çok aştım zaten 600 80+ yetmezse ekran kartını iptal etmek zorundayım

Ben de bu kasayı alacağım. Hatta sistemim de şu şekilde olacak.
Screenshot_1.png

Sizden ricam ben de konu açmıştım. 8350 TL sistem tavsiyesi - Technopat Sosyal bilginiz varsa yardımcı olabilir misiniz?

Bu sistemdeki kasa fason. Gamepower Horizon, CiT Raider ve Kolink Observatory ile içi birebir aynı. Sadece PSU bölmesi ve PCI kapaklarında farklılık var çok az.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı