Vok sisteminde niye Power Boost PSU kullandı?

FurkanAk19

Picopat
Büyük ihtimalle bildiğiniz Volkan Oyun kuvvetleri kanalının Gamehero sisteminde Power Boost PSU kullanması garibime gitti. İşin içinde İtopya olunca onlar yapmıştır diye düşündüm, bilmiyorum ama videosunda F/P adı altında Power Boost C4 kullanması hoşuma gitmedi. Siz ne düşünüyorsunuz?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Büyük ihtimalle bildiğiniz Volkan Oyun kuvvetleri kanalının Gamehero sisteminde Power Boost PSU kullanması garibime gitti. İşin içinde İtopya olunca onlar yapmıştır diye düşündüm, bilmiyorum ama videosunda F/P adı altında Power Boost C4 kullanması hoşuma gitmedi. Siz ne düşünüyorsunuz?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Fiyatı daha ucuz göstermek için bence.

Düşük bütçede maalesef çoğu firma aynı şeyi tercih ediyor. Bir yerden kısmaları lazım malum. Keşke ülkemizin durumu daha iyi olsaydı da herkes kaliteli parça tercih edebilseydi.

Hakkında zibilyon tane şikayet olan İtopya ile ortak videolar yapan yayıncılardan, YouTube kanallarından ne fayda gelir ki? Para karşılığı yapmayacakları şey yok. Sistemdeki SSD de sorunlu bu arada.

Çoğu teknoloji kanalı çoğunlukla ışıklı kasalar ve iyi ekran kartları koyup anakart psu gibi önemli bileşenlerden kısıyorlar artık şaşılacak bir durum değil bence.

Yeni konular

Geri
Yukarı