Vok-target alınır mı?

AREMY

Centipat
Linkteki sistem alınır mı ilk kampanya olarak sunuldu sonradan kampanyadan çıkmış ve halen aynı fiyat sistemde değiştirmeye gerek olan bir yer yok gibi gayet iyi markalar var bir de sizin fikrinizi alalım. Ek olarak 2TB ya da 1TB HDD alıp takacağım internetten. Dediğim gibi sizce nasıl sistem iyi mi alınır mı? Instagram'da pahalı demişlerde piyasanın durumu belli :(

Az daha ekleyip indirim zamanında 3060'lı sistem bulunabilir.

Linkteki sistem alınır mı ilk kampanya olarak sunuldu sonradan kampanyadan çıkmış ve halen aynı fiyat sistemde değiştirmeye gerek olan bir yer yok gibi gayet iyi markalar var bir de sizin fikrinizi alalım. Ek olarak 2TB ya da 1TB HDD alıp takacağım internetten. Dediğim gibi sizce nasıl sistem iyi mi alınır mı? Instagram'da pahalı demişlerde piyasanın durumu belli :(

Pahalı 8500 TL'ye 2060'lı sistemler vardı 1-2 hafta önce.

14 Nisanda dolar 8.14 imiş
Şimdi 8.21 fazla fark var mı?
Olaya böyle bakıyorsan yanlış yapıyorsun. Ona göre geçen cuma 8.44 kapattı şuan 8.21 fiyatlarda düşüş varmı, yok. Kur sürekli dalgalı olduğu için satıcılar da buna önlem olarak fiyat artırıyorlar. Biliyorsun bizim burda kur arttımı fiyat artar ama düştümü fiyatlar düşmez.🙂

14 Nisanda dolar 8.14 imiş.
Şimdi 8.21 fazla fark var mı?

Hangi sitedeydi o sistemler link atsana.
Pahalı, şahsen bu fiyata bu sistemi almazdım.

Şahsen bende vermem ama piyasanın durumu belli sadece ekran kartını 7K ya satıyorlar işlemcide 2K olunca 9K ediyor yanındaki parçalar beleşe gelmiş oluyor aslında :)
Olaya böyle bakıyorsan yanlış yapıyorsun. Ona göre geçen cuma 8.44 kapattı şu an 8.21 fiyatlarda düşüş var mı, yok. Kur sürekli dalgalı olduğu için satıcılar da buna önlem olarak fiyat artırıyorlar. Biliyorsun bizim burada kur arttımı fiyat artar ama düştü mü fiyatlar düşmez.🙂

Maalesef öyle.
Az daha ekleyip indirim zamanında 3060'lı sistem bulunabilir.

İndirim zamanı sanırım incehesaptı 11k ya 3060'lı sistem vardı adam gibi bir hale getiriyim deyince 12-13K fiyat çıkarmıştım ben.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı