VOK-TARGET RTX 3060 sistem alınır mı?

Dostlar bu sistem neden bu kadar ucuz? Almayı düşünüyorum piyasadaki en ucuz 3060'lı sistem bu olunca ve "İtopya" ucuza satınca bir sıkıntı var mı diye danışmak istedim.

Stokta olmadığı için bu kadar ucuz hocam. Stokta olsa 14.000+ fiyat yazarlar. :D

Stokta olmadığı için bu kadar ucuz hocam. Stokta olsa 14.000+ fiyat yazarlar. :D
Dün stokta vardı dostum. Bugün tükenmiş.
Ben bugün sipariş verdim, sizce nasıldır?

Bugün dediğim yani dün gün içinde😊 ayrıca aynı fiyattı.
Hayırlı olsun piyasadaki en ucuz 3060'lı sistemi yakalayıp aldınız. Sistem elinize geçince memnuniyetinizi (kargo süreci vs.) bizimle paylaşmak isterseniz çok iyi olur. :)

Hayırlı olsun piyasadaki en ucuz 3060'lı sistemi yakalayıp aldınız. Sistem elinize geçince memnuniyetinizi (kargo süreci vs.) bizimle paylaşmak isterseniz çok iyi olur. :)
Teşekkür ederim hocam darısı size inşallah 🙂 Allah izin verirse geldikten sonra ayrıntısıyla anlatacağım hatta ilave bir konu da açabiliriz.

Merhaba hocam, sipariş elime geçti yaklaşık iki haftadır kullanıyorum. Fakat havale ile sipariş vermiştim ve tatil günü olduğu için parası ödenmediğinden işleme koyamadılar ve ben de başka bir sistem sipariş ettim. Efe uygaç adlı bir sistem:
Asus prime b560m-k 5000mhz
i5-11400f
EVGA rtx3060
8*2 3000mhz patriot Viper Steel ram
512gb xpx SX8100 m2
NZXT 650w gold
Thermaltake Versa J25 kasa
Kasa güzel fakat hava akışı iyi değil, üstten ızgaralı fakat öndeki üç fanın tam önünde ızgara yok, kasanın kenarı ızgaralı lakin yeterli değil. Bu sebeple öndeki camı çıkardım, bir tane kadın çorabını küçük deliklerle delik deşik ettim 😀 yaklaşık bir 10 santigrat fark oldu 🙂 ha bir de ramleri 3000'e ayarlayamadım, nasıl yapacağım? Biostan xmp profil 1'i seçiyorum fakat olmuyor...

Son düzenleme:

Geri
Yukarı