Volimin sahtesi olur mu?

Exfatality

Hectopat
Tekelin birinden 1 şişe elmalı volim aldım. Eve geldim, bandrol garip yapıştırılmış. Bandrolü okuttum uygulamadan ve bir sorun çıkmadı. Şişede sıyrık izleri var. İçim rahat etmedi. Volimin sahtesi olur mu?

Dosya Ekleri

• 16477871810705904222667381672982.jpg
    16477871810705904222667381672982.jpg
    74 KB · Görüntüleme: 203
Son düzenleyen: Moderatör:
Sahte olacağını sanmıyorum zaten en ucuz alkol türü şarap. Metil alkol daha pahalıdır ondan xD . YTD.

Dolaba yerleştirirken sürttürmüş olabilirler. Ayrıca etiketi dört dörtlük simetrik olacak diye bir şey yok. Arada çıkabilir öyle 1-2 tane.

Konu sağlık olunca tereddüte düşüyor insan ilk defa böyle yamuk yumuk olanını gördüm. Büyük ihtimal sürtme vs dediğin gibi kim uğraşsın bunun sahtesini hazırlamaya.

İyodoformun varsa içkiye karıştır ve ısıt. Etil alkol ise sarı, metil alkol ise tepki vermeyecektir. (Kesin bir şekilde emin olmak istiyorsan :D) Sahte olduğunu sanmıyorum. Maliyeti yüksek bir içki değil. Kaldı ki metil alkol daha pahalı tutacaktır diye düşünüyorum.

İyodoform'un varsa içkiye karıştır ve ısıt. Etil alkol ise sarı, metil alkol ise tepki vermeyecektir. (kesin bir şekilde emin olmak istiyorsan :D) sahte olduğunu sanmıyorum. Maliyeti yüksek bir içki değil. Kaldı ki metil alkol daha pahalı tutacaktır diye düşünüyorum.

Yok pahalıymış o dediğin(iyordoform) gider yenisini alırım ona para vereceğime:D

Geri
Yukarı