Volvo S40 nasıldır?

Ergosphere

Hectopat
Merhaba. İnşallah bu yaz bir araba almayı düşündük ailem ile. Volvo S40'ın eski kasalarını özellikle 2000-2001 yılları arasındaki modellerin yorumlarının çok iyi olduğunu gördüm. E30 ve E34 gibi kasalar da tercih edilebilir BMW markası olarak fakat ''sanayiden çıkamazsın'' sözünü çok duydum BMW'nin bu modelleri için. Bir arıza olduğunda yedek parçaları pahalıymış ve bulunması zor oluyormuş sanırım. Ben de Volvo S40'ı tercih ettim. Volvo S40'da yedek parça temini nasıldır? Volvo S40 kullanmış olan veya şu anda kullananlar varsa artıları ve eksileri ile yorumlar mısınız? Teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tam yorum yapamam, tank gibi arabadır ama onu söyleyeyim. Parçası da pahalıdır, Volvo sonuçta. İsveç çeliği. 😍
Ben babamla birlikte arkalı önlü oturmuştum, dar geldi. Babam 1.93, ben 1.92 boyundayım. Teknik özelliklerini pek bilmem. 2004 kasaydı sanırsam.
Hocam size de dar gelsin bi' zahmet.😀

BMW'de bu sorunlar oluyor maalesef. 2 3 senede bir aracını değiştiren ve 94 - 99 arası BMW'lere binen bir tanıdığım var. O hastası olduğu için uğraşmayı seviyor ama sanayide de çok çok işi oluyor. Araçlar gerçekten güzel araçlar, temiz kullanılmışını bulabilirsen. Ama binilmelik için alınmaz bence. Ancak hastasıysan, tek başına yaşıyorsan ve sanayi işleriyle uğraşabileceksen alınır.

Volvo'nun da farklı olacağını sanmam. Ailen ile kullanacaksan biraz daha yeni seçeneklere bak derim.

BMW'de bu sorunlar oluyor maalesef. 2 3 senede bir aracını değiştiren ve 94 - 99 arası BMW'lere binen bir tanıdığım var. O hastası olduğu için uğraşmayı seviyor ama sanayide de çok çok işi oluyor. Araçlar gerçekten güzel araçlar, temiz kullanılmışını bulabilirsen. Ama binilmelik için alınmaz bence. Ancak hastasıysan, tek başına yaşıyorsan ve sanayi işleriyle uğraşabileceksen alınır.

Volvo'nun da farklı olacağını sanmam. Ailen ile kullanacaksan biraz daha yeni seçeneklere bak derim.
Anladım, çok teşekkür ederim yorumunuz için.

Merhaba. İnşallah bu yaz bir araba almayı düşündük ailem ile. Volvo S40'ın eski kasalarını özellikle 2000-2001 yılları arasındaki modellerin yorumlarının çok iyi olduğunu gördüm. E30 ve E34 gibi kasalar da tercih edilebilir BMW markası olarak fakat "sanayiden çıkamazsın" sözünü çok duydum BMW'nin bu modelleri için. Bir arıza olduğunda yedek parçaları pahalıymış ve bulunması zor oluyormuş sanırım. Ben de Volvo S40'ı tercih ettim. Volvo S40'da yedek parça temini nasıldır? Volvo S40 kullanmış olan veya şu anda kullananlar varsa artıları ve eksileri ile yorumlar mısınız? Teşekkür ederim.

2015 model V40 Cross Country sahibiyim. Ailem ve çevremde S40 kullananlar oldu ve hepsi çok memnun kaldı. Yağını suyunu eksik etmediğin sürece araba sana asla zorluk çıkarmıyor. Sen ne kadar ilgi gösterirsen o da sana o kadar ilgi gösteriyor. Canım sıkıldı bugün buramı bozayım muhabbeti yok arabada.
Genel olarak yer yaştan her model Volvo'yu öneriyorum.
BMW öneririm severim ama bahsettiğin model BMW'ler çok hor kullanıldı ne yazık ki. Temizini bulman çok zor. E30 kullanan ilk sahibi arkadaşım bile uzun bir süre sanayiden çıkamamıştı. Cins bir araba o yüzden önermiyorum.
S40 sorun çıkarmaz ama altını çizerek söylüyorum temizini bulmak çok zor. İçi çok temiz değildir aklınızda bulunsun. Aynı yaşlarda Passat'lar var. Onlar daha temiz oluyor bir bak derim.

2015 model V40 Cross Country sahibiyim. Ailem ve çevremde S40 kullananlar oldu ve hepsi çok memnun kaldı. Yağını suyunu eksik etmediğin sürece araba sana asla zorluk çıkarmıyor. Sen ne kadar ilgi gösterirsen o da sana o kadar ilgi gösteriyor. Canım sıkıldı bugün buramı bozayım muhabbeti yok arabada.
Genel olarak yer yaştan her model Volvo'yu öneriyorum.
BMW öneririm severim ama bahsettiğin model BMW'ler çok hor kullanıldı ne yazık ki. Temizini bulman çok zor. E30 kullanan ilk sahibi arkadaşım bile uzun bir süre sanayiden çıkamamıştı. Cins bir araba o yüzden önermiyorum.
S40 sorun çıkarmaz ama altını çizerek söylüyorum temizini bulmak çok zor. İçi çok temiz değildir aklınızda bulunsun. Aynı yaşlarda Passat'lar var. Onlar daha temiz oluyor bir bak derim.
Harika bir yorum olmuş, sağ olun.

Geri
Yukarı