Vorcom SX Pro 10" 64 GB tablet alınır mı?

TheLastKnight

Hectopat
Arkadaşlar başlıkta da belirttiğim gibi aşağıya link bırakıyorum. 1500 TL bütçem var ikinci el de de düzgün tablet bulamadım var mı bu tablet hakkında fikriniz veya ayni fiyata daha iyisi?

Casper VIA S48 de düşünüyorum onunda linkini bırakayım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam tanınmayan markalardan ürün almak riskli oluyor. En azından Casper biraz daha iyi bir marka, fakat onunda sorunları oluyor.

Hocam ikinci el Tab A7 Lite gibi cihazlara bakabilirsiniz, bunlar gündelik kullanımda bile tatmin etmez. Teknik parçası da bulunmayan modeller bunlar, özellikle Vorcom SX Pro modeli.

Sarı sitede dediğim modelin kfg tam ilanları var biraz bakarsanız.

Merhaba "Asya Pasifik Teknoloji" olarak burada Vorcom, Powerway ve Shibumi markalarımızın ve ürünlerimizin her daim arkasındayız. :) Her türlü sorunda her mecrada sizinleyiz. Teşekkürler.
SXPro en çok satan modellerimizden biridir. Tavsiye ederiz.

Merhaba "Asya Pasifik Teknoloji" olarak burada Vorcom, Powerway ve Shibumi markalarımızın ve ürünlerimizin her daim arkasındayız. :) Her türlü sorunda her mecrada sizinleyiz. Teşekkürler.
SXPro en çok satan modellerimizden biridir. Tavsiye ederiz.
Merhaba. Klavyesiyle ile beraber olarak satılan tablet modelleriniz var mı?

Hocam ikinci el Tab A7 Lite gibi cihazlara bakabilirsiniz, bunlar gündelik kullanımda bile tatmin etmez. Teknik parçası da bulunmayan modeller bunlar, özellikle Vorcom SX Pro modeli.

Sarı sitede dediğim modelin kfg tam ilanları var biraz bakarsanız.

Teknik Servisimizde her türlü ürünümüzün parçası bulunmaktadır. Müşterilerimiz asla mağdur edilmez. Sorun olan ürünlerde tamir en son seçenek olup genelde sıfırı ile değişim yapılır.
Merhaba. Klavyesiyle ile beraber olarak satılan tablet modelleriniz var mı?

Merhaba klavyesi ile birlikte satılan tabletimiz bulunmamakta. Klavyeyi ekstra satın alarak tabletlerimizde kullanabilirsiniz. Android cihazların desteklediği tüm klavyeleri desteklemektedir.

Yeni konular

Geri
Yukarı