Vozol 5000 için likit önerisi

• Konuyu başlatan LSD
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 7
  • Görüntüleme 12B

LSD

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  

İyi günler. Yaklaşık 1 ay önce linkteki Vozol modelinin aynısından aldım. 3 hafta kullandıktan sonra likiti bitti. İnternette biraz araştırdıktan ve bu işten anlayan arkadaşlarla konuştuktan sonra çöpe atmak yerine içine likit doldurup kullanmaya devam etme kararı aldım fakat bazı merak ettiğim şeyler var. Mesela çoğu sitede Normal Likit, Salt Likit ve Premium Likit diye üç farklı çeşit likit satılıyor. Benim alacağım likit bunlardan biri mi yoksa farklı bir şey mi alacağım? Likit en mantıklı şekilde nasıl doldurulur? Doldurduğum likit ile eskisi kadar aroma ve duman verimi alabilir miyim? Yardımcı olabilen varsa sevinirim. Bütçe 200 lira.

Merhaba, hangi likiti alırsan al aynı aromayı ve buhar performansını alamayacaksın. Disposable ürünlerdeki likitler özel üretiliyor ve satışını yapan bir yer yok.

Aradan süre geçtiği için konuyu güncellemek istedim. Aynı aromayı ve hazzı verecek likit var mı ?
Maalesef konuyu açtıktan sonra biraz daha araştırmıştım fakat sonuç bulamamıştım. Sanırım en iyi performansı Salt Likitler veriyor. Onlarda bile yeterince tat, duman gelmiyor diyenler var. En iyisi yenisini almak sanırım.

Maalesef konuyu açtıktan sonra biraz daha araştırmıştım fakat sonuç bulamamıştım. Sanırım en iyi performansı Salt Likitler veriyor. Onlarda bile yeterince tat, duman gelmiyor diyenler var. En iyisi yenisini almak sanırım.
salt likiti denedim fakat maalesef orijinali gibi değil.

önermiyorum hocam. Maalesef puffbarı kullan at olarak kullanmak daha iyi, likitten aynı tadı hazzı zevki maalesef alamadım.
Kaç vg/pg almıştınız? Heisenberg denediniz mi? Ve problem nikotinin az gelmesi miydi yoksa aromanın mı? (Uzun zaman geçmiş üzerinden umarım görürsünüz 😅)

Yeni konular

Geri
Yukarı