Vozol 6000 nasıl şarj edilir?

Axolty

Centipat
Daha fazla  
Dostlar Vozol 6000 puff kullanıyorum, bugün şarjı bitmişti. 15-16 dk şarj ettim, tekrar duman vermeye başladı. Şimdi 40-50 defa yine çektim ve aroma, duman azaldı. Şarjı kısa sürede bitti mi? Kaç dakika şarj etmem gerekiyordu? İlk kez kullandığım için pek bir bilgim yok. @394919.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostlar Vozol 6000 puff kullanıyorum, bugün şarjı bitmişti. 15-16 dk şarj ettim, tekrar duman vermeye başladı. Şimdi 40-50 defa yine çektim ve aroma, duman azaldı. Şarjı kısa sürede bitti mi? Kaç dakika şarj etmem gerekiyordu? İlk kez kullandığım için pek bir bilgim yok. @394919.
Şarjı da bitmiş olabilir, buharı da bitmiş olabilir.

Dostlar vozol 6000 puff kullanıyorum, bugün şarjı bitmişti. 15-16 dk şarj ettim, tekrar duman vermeye başladı. Şimdi 40-50 defa yine çektim ve aroma, duman azaldı. Şarjı kısa sürede bitti mi? Kaç dakika şarj etmem gerekiyordu? İlk kez kullandığım için pek bir bilgim yok. @394919.

Bu elektronik sigaralarda kronik haline gelmiş %30'u ya şarj almamaya başlıyor ya da çip kısmı bozulup kafasına göre ışık yanıp sönmeye başlıyor. Bunun önüne geçmek imkansız. Pil küçük ama 15-16 dk çok kısa süre sen biraz daha uzun tak. Veya ürün çok uzun süre aldığın adamda kaldı ise de olabilir. Arkadaşın dediği gibi sahte de olabilir dün uyarmıştım. Bunların hepsi etken. Diyeceğim ki elektronik sigara pamuğu ve likit al doldur içmeye devam et bu sefer de pil bozuksa boşa masraf etmiş olacaksın.

Bu elektronik sigaralarda kronik haline gelmiş %30'u ya şarj almamaya başlıyor ya da çip kısmı bozulup kafasına göre ışık yanıp sönmeye başlıyor. Bunun önüne geçmek imkansız. Pil küçük ama 15-16 dk çok kısa süre sen biraz daha uzun tak. Veya ürün çok uzun süre aldığın adamda kaldı ise de olabilir. Arkadaşın dediği gibi sahte de olabilir dün uyarmıştım. Bunların hepsi etken. Diyeceğim ki elektronik sigara pamuğu ve likit al doldur içmeye devam et bu sefer de pil bozuksa boşa masraf etmiş olacaksın.
Hocam 30 dk ettim ilk hali gibi vermeye başladı sizce bir yarım saat daha edeyim mi, bitmesini mi bekleyim şarjın?

Yok bitmesini bekleyip yine şarj et ama 45 dk falan bekle .
Hocam 45 dakika şarj ettim ve arkadaki ışık söndü normal mi ? Bir de gerçekten aroması ciğere de çeksem yine az geliyor acaba gidip herhangi bir tütüncüden azıcık likit damlatmasını istesem damlatır mı çünkü aldığım yer uzakta. Doğum gününüz kutlu olsun bu arada :D

Hocam 45 dakika şarj ettim ve arkadaki ışık söndü normal mi? Bir de gerçekten aroması ciğere de çeksem yine az geliyor acaba gidip herhangi bir tütüncüden azıcık likit damlatmasını istesem damlatır mı çünkü aldığım yer uzakta. Doğum gününüz kutlu olsun bu arada :D

Çok sağ ol. Gidip likit damlatsan bile ilk olarak o adamın koyacağı likit ne kadar kaliteli olur aşikar. İkinci olarak pamuğu değişmeden likit koyarsa acı tad gelir içemezsin zaten. İlla yapacağım dersen elektronik sigara pamuğu ve likiti kendin alıp yapmalısın.

Yeni konular

Geri
Yukarı