Vozol 6000 nasıl şarj edilir?

Çok sağ ol. Gidip likit damlatsan bile ilk olarak o adamın koyacağı likit ne kadar kaliteli olur aşikar. İkinci olarak pamuğu değişmeden likit koyarsa acı tad gelir içemezsin zaten. İlla yapacağım dersen elektronik sigara pamuğu ve likiti kendin alıp yapmalısın.
Hocam ben bitirmiş olabilir miyim bu ürünü ne garip bi cihaz ya. Çok hafiften yanık tadı gelecekmiş gibi, bıraktım çekmeyi ne yapmam lazım ?

Hocam ben bitirmiş olabilir miyim bu ürünü ne garip bir cihaz ya. Çok hafiften yanık tadı gelecekmiş gibi, bıraktım çekmeyi ne yapmam lazım?

Dediğim gibi likitin ıslaklığı bitince pamuk yanmaya başlar ve acı tadı gelir. Uğraşmak istemiyorsan yenisini almalısın veya dediğim gibi elektronik sigara pamuğu ve likit alıp kendin doldurmalısın.

Dediğim gibi likitin ıslaklığı bitince pamuk yanmaya başlar ve acı tadı gelir. Uğraşmak istemiyorsan yenisini almalısın veya dediğim gibi elektronik sigara pamuğu ve likit alıp kendin doldurmalısın.
Kuzenimde likit vardı da kapağını çıkaramadık. Hocam bide ben çekerken ışık sönüyor, bıraktığımda tekrar yanıp tekrar sönüyor, böyle olduğu zaman şarja mı takayım ? Bide prizde şarj ediyorum bir şey olur mu ?

hocam bide normal şarj ile ediyorum, hızlı şarj ile edersem bir şey olur mu ?

Son düzenleme:
Kuzenimde likit vardı da kapağını çıkaramadık. Hocam bir de ben çekerken ışık sönüyor, bıraktığımda tekrar yanıp tekrar sönüyor, böyle olduğu zaman şarja mı takayım? Bir de prizde şarj ediyorum bir şey olur mu?

Hocam bir de normal şarj ile ediyorum, hızlı şarj ile edersem bir şey olur mu?

Kanka hızlı şarj işlerini vs bilemiyorum bir şey diyemem. Sadece likit değil o pamuğu da değiştirmezsen acı tad gelir. Yapamadıysan anca yenisini alman lazım yapacak bir şey yok.

Dostlar Vozol 6000 puff kullanıyorum, bugün şarjı bitmişti. 15-16 dk şarj ettim, tekrar duman vermeye başladı. Şimdi 40-50 defa yine çektim ve aroma, duman azaldı. Şarjı kısa sürede bitti mi? Kaç dakika şarj etmem gerekiyordu? İlk kez kullandığım için pek bir bilgim yok. @394919.
ustam bende prize takmayın bilgisayar veya powerbank a takın diyodu ama kaç dk takcan bilmiyom bendede hızlı bitiyo 20 dk takıyom bitiyo

Yeni konular

Geri
Yukarı