Vozol Gear 1000 kullanan birine salt likit ağır gelir mi?

yaraliordek

Hectopat
Makaleler
3
Daha fazla  
Smok NORD 4 almak istiyorum, içim konusunda tamamen Vozol ile aynı olayı istiyorum. Vozol 50 mg salt likit kullanıyormuş. Ama 50mg salt likit çok ağır gelir, sürekli içilmez, çok keyif vermez gibi yorumlar gördüm. Mtl içim tercihim ama salt likit çok ağır dediler ve fiyatları da pahalı. Ayrıca mtl içime uygun coile normal likit kullansam nasıl bir sonuç olur?

Vozol ile aynı tadı yakalayamazsın hiçbir zaman. Buna göre cihaz bak. MTL tercihin ise nord serisi zaten baştan elemen lazım mtl pod bakman lazım. Salt likitede gerek yok yüksek yoğunlukta likit yapman lazım (Evet kendin yapıcaksın yoksa fazla aroma alamazsın). MTL içim coile normal likit kullanırsan bir şey olmaz daha hızlı yanabilir sadece coil salt likit olayı değil vg pg olay.

Vozol ile aynı tadı yakalayamazsın hiçbir zaman. Buna göre cihaz bak. MTL tercihin ise nord serisi zaten baştan elemen lazım mtl pod bakman lazım. Salt likitede gerek yok yüksek yoğunlukta likit yapman lazım (Evet kendin yapacaksın yoksa fazla aroma alamazsın). MTL içim coile normal likit kullanırsan bir şey olmaz daha hızlı yanabilir sadece coil salt likit olayı değil vg pg olay.

Aynı tadı yakalamama gerek yok, içimi aynı şekil olsa yeter. Nord 4'ü RPM başlık ile kullansam mtl içemez miyim? Likit yapmakla uğraşacağımı hiç sanmıyorum. One hit wonder marka likiti RPM 0.8 coil ile kullanmayı düşünüyorum.

Aynı tadı yakalamama gerek yok, içimi aynı şekil olsa yeter. Nord 4'ü RPM başlık ile kullansam mtl içemez miyim? Likit yapmakla uğraşacağımı hiç sanmıyorum. One hit wonder marka likiti RPM 0.8 coil ile kullanmayı düşünüyorum.
Ohw dl likiti mtl değil. İstedigin kadar mtl baslikta iç asla sigara hissi vermez. Dl cihaz cunku. Mtl istiyor isen ona gore caliburn serilerinden veya baska serilerden bak. Ayrica ohw de nic nerdeyse yok mtl anlami kalmaz.

Ohw DL likiti mtl değil. İstedigin kadar mtl baslikta iç asla sigara hissi vermez. DL cihaz cunku. Mtl istiyor isen ona gore caliburn serilerinden veya baska serilerden bak. Ayrica ohw de nic neredeyse yok mtl anlami kalmaz.

Sigara hissi istemiyorum ki, normal sigara kullanan birisi de değilim zaten. Puff hissi lazım bana mümkünse. Nikotin konusunda da emin değilim 50mg bayar mı acaba? Veya 3-6 gibi rakamlar hiç mi hissedilmez?

Sigara hissi istemiyorum ki, normal sigara kullanan birisi de değilim zaten. Puff hissi lazım bana mümkünse. Nikotin konusunda da emin değilim 50mg bayar mı acaba? Veya 3-6 gibi rakamlar hiç mi hissedilmez?
Puff hissi sigara hissi ayni seyler mtl kullanim. Salt ve freebase nikotinler farklidir. Salt 50, baymayadabilir freebase 9 boğada bilir.

Puff hissi sigara hissi ayni seyler mtl kullanim. Salt ve freebase nikotinler farklidir. Salt 50, baymayadabilir freebase 9 boğadabilir.

Hocam yani aradığım olayı hangi likitle yakalayabilirim? Vozol 50 mg salt likit kullanıyor diye duydum ama 50'nin çok fazla olduğunu söyleyenler de var. Bunun için cihaz da önerebilir misiniz? Gerçekten bilgiye ihtiyacım var.

Hocam yani aradığım olayı hangi likitle yakalayabilirim? Vozol 50 mg salt likit kullanıyor diye duydum ama 50'nin çok fazla olduğunu söyleyenler de var. Bunun için cihaz da önerebilir misiniz? Gerçekten bilgiye ihtiyacım var.

Vozol'un 50 mg heleki salt likit kullandığına ihtimal vermiyorum. Ben drag X Plus Pro cihazımda berserker mini atomizer ile 12 mg salt likit kullanıyorum. Biraz fazla içince baş ağrısı yapıyor. Vozol 6 mg maksimum 9 mgdir diye düşünüyorum.

Vozol'un 50 mg heleki salt likit kullandığına ihtimal vermiyorum. Ben drag X Plus Pro cihazımda berserker mini atomizer ile 12 mg salt likit kullanıyorum. Biraz fazla içince baş ağrısı yapıyor. Vozol 6 mg maksimum 9 mgdir diye düşünüyorum.

Her yerde 50 mg salt likit olduğu yazıyor ama bilemiyorum. Caliburn A2 veya nord 4 aklıma yattı. Eğer nord 4 mtl için hiç uygun değilse caliburn almayı düşünüyorum.

İzlediğim incelemelerde Caliburn'un duman performansının aşırı kötü olduğunu gördüm.

Her yerde 50 mg salt likit olduğu yazıyor ama bilemiyorum. Caliburn A2 veya nord 4 aklıma yattı. Eğer nord 4 mtl için hiç uygun değilse caliburn almayı düşünüyorum.

İzlediğim incelemelerde Caliburn'un duman performansının aşırı kötü olduğunu gördüm.
Sen duman performansı istiyor isen zaten mtl ile işin olmaması lazım. nord 4 dl caliburn x falan yani caliburn serisi tamamen mtl cihazlar. Ona göre cihaz seçmen lazım hem buhar performansı hemde mtl performansı diye bir şey mümkün değil zaten.

Geri
Yukarı