Vozol Gear 1000 kullanan birine salt likit ağır gelir mi?

Sen duman performansı istiyor isen zaten mtl ile işin olmaması lazım. Nord 4 DL caliburn X falan yani caliburn serisi tamamen mtl cihazlar. Ona göre cihaz seçmen lazım hem buhar performansı hem de mtl performansı diye bir şey mümkün değil zaten.

Araştırdığım kadarıyla nord 4 hem DL hem mtl olarak kullanılıyor ve mtl coil ile kullanıldığında Caliburn'dan daha fazla duman veriyor. Ayrıca benim derdim sis bombası olmak değil. Ama sigaradan daha fazla olmasını isterim yani. Şu an 0.8 ohm coil ile Smok NORD 4 almayı düşünüyorum 50 mg salt likit ile deneyeceğim.

Araştırdığım kadarıyla nord 4 hem DL hem mtl olarak kullanılıyor ve mtl coil ile kullanıldığında Caliburn'dan daha fazla duman veriyor. Ayrıca benim derdim sis bombası olmak değil. Ama sigaradan daha fazla olmasını isterim yani. Şu an 0.8 ohm coil ile Smok NORD 4 almayı düşünüyorum 50 mg salt likit ile deneyeceğim.
Salt almana gerek yok zararlı bir karışım. Freebase likit al. MTL coili olması cihazı MTL yapmaz. Hala dl türünde bir cihaz mtl anlamını veremez nord 4 başlığı bile uygun değil.

Salt almana gerek yok zararlı bir karışım. Freebase likit al. MTL coili olması cihazı MTL yapmaz. Hala DL türünde bir cihaz mtl anlamını veremez nord 4 başlığı bile uygun değil.

Siz ne önerirsiniz? Yani cihazın türü DL olsa da ben mtl şeklinde kullansam ne gibi bir zararı olabilir ki? Bunu yapan çok kişi var gördüğüm kadarıyla. Benim için sigarayı simule etmesine gerek yok. Dumanı direkt ciğerime çekmek yerine önce ağızıma sonra ciğerime çekmek istiyorum. Onun dışında smok nfix Pro gözüme ilişti buhar performansı tabii ki nord 4 kadar iyi değil ama o da iş görür gibi. Yine de bu tarz cihazlar sigara alışkanlığı olan kişilerin işine daha çok yararmış gibi görünüyor.

Siz ne önerirsiniz? Yani cihazın türü DL olsa da ben mtl şeklinde kullansam ne gibi bir zararı olabilir ki? Bunu yapan çok kişi var gördüğüm kadarıyla. Benim için sigarayı simule etmesine gerek yok. Dumanı direkt ciğerime çekmek yerine önce ağızıma sonra ciğerime çekmek istiyorum. Onun dışında smok nfix Pro gözüme ilişti buhar performansı tabii ki nord 4 kadar iyi değil ama o da iş görür gibi. Yine de bu tarz cihazlar sigara alışkanlığı olan kişilerin işine daha çok yararmış gibi görünüyor.
Dediğin ilk agiza sonra ciğere yaparsin ama zorlama olur. Cihazda nefes sensoru yok diye biliyorum. Mtl coilin amaci daha iyi vurum sağlamak mtl hissiyati vermez yani. Tabikide kullanabilirsin ama o dedigin nfix veya caliburn serisi gibi hissiyat maalesef alamazsin.

Dediğin ilk agiza sonra ciğere yaparsin ama zorlama olur. Cihazda nefes sensoru yok diye biliyorum. Mtl coilin amacı daha iyi vurum sağlamak mtl hissiyati vermez yani. Tabii ki de kullanabilirsin ama o dedigin nfix veya caliburn serisi gibi hissiyat maalesef alamazsin.

Şu vurum olayını denemeden anlayamam sanırım. Nefes sensörünün olmaması da bir eksi. Vozol'a en yakın deneyimi arıyorum ve sanırım denemeden bulamayacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı