Vozol puff nereden alabilirim?

Afaki

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
İnternette bir sürü satış yapan site mevcut fakat hangisi güvenilir hangisi orijinal ürün satar bilmiyorum. Alıp kullandığınız veya bildiğiniz önerebileceğiniz bir site var mıdır?

İnternetten kesinlikle önermiyorum. Vozol ve Elf Bar'ın çok çakması var gereksiz. Instagram'da elden satanlardan almayı düşünün.

İllaki vardır. Bilinen kişilerden alınca sorun çıkmıyor. İnternet sitelerinde yok mu sanki?

İnternetten satın alırken ticari izinli sitelerden almış olursun böylelikle dolandırılma ihtimalin düşük olur Instagram üzerinden satış yapanlar IBAN ile satış yapar. (eldense bir şey olacağını sanmam)

İnternetten kesinlikle önermiyorum. Vozol ve Elf Bar'ın çok çakması var gereksiz. Instagram'da elden satanlardan almayı düşünün.
İnternetten satın alırken ticari izinli sitelerden almış olursun böylelikle dolandırılma ihtimalin düşük olur Instagram üzerinden satış yapanlar IBAN ile satış yapar. (eldense bir şey olacağını sanmam)
Elden satan birini bulacağımı sanmıyorum deprem bölgesindeyim. İnternette de 2-3 yere baktım hepsi havale-eft ile satış yapıyor dolandırmaya çok müsait. Sahte veya dolum yapılmış ürün gönderme ihtimalleri de var. Nereden nasıl alacağım bulamadım bir şey.

Geri
Yukarı