VP10 Tablet PC Şifre sıfırlama

Can Kural

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Ankara - Yenimahalle
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar elimde şifresi unutulmuş bir tablet var. :)
Tabletde Android 4.0.4 işletim sistemi mevcut.
Marka ve modeli: Vestel VP10
Başlangıçta herhangi bir menü vs. girilmiyor. Bütün tuş kombinasyonlarını denemişimdir. Bu tabletin şifresini bir şekilde kaldırabilir miyiz?

Şifreleme desen kilidi değil. PIN şifresi soruyor. O ekranda yanlış girdiğiniz zaman sizden gmail istemiyor sadece süre sınırı veriyor. Denilen kombinasyonları denedim ama ya hiçbir işe yaramıyor ya da tableti kapatıyor.

Eğer recorvery modun nasıl açılacağını bulursan wipe data / factory reset yaparak tableti tamamen sıfırlayabilirsin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Eğer recorvery modun nasıl açılacağını bulursan wipe data / factory reset yaparak tableti tamamen sıfırlayabilirsin.

Keşke recovery mod bir şekilde açılsa internette dolaşan bütün kombinasyonları denedim ama olmadı. Şimdi "Screen Lock" a bakıyorum.

- - - Güncellendi - - -

Uygulamayı yüklemenin mümkünatı yok gibi duruyor çünkü şuanda "Kablosuz Ağ Ayarları" na erişemiyorum. Erişebilsem bile Vestel tabletler GooglePlay ile uyumlu değil.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı