VPN 365 güvenilir mi?

azzentor

Hectopat
Daha fazla  
Ben okul internetini bağlanmak için VPN 365 indirdim. Güvenilir mi? Neredeyse 1 haftadır kullanıyorum sıkıntı çıkarmadı ama güvenilir mi değil mi bilmiyorum. Eğer değilse başka uygulama önerir misiniz?

Ben okul internetini bağlanmak için VPN 365 indirdim. Güvenilir mi? Neredeyse 1 haftadır kullanıyorum sıkıntı çıkarmadı ama güvenilir mi değil mi bilmiyorum. Eğer değilse başka uygulama önerir misiniz?

VPN super işinin ehlidir. Bağlantı hızlı ve stabildir. Ayrıca istediğiniz konumu seçmenize olanak verir. Almanya konumu tavsiyemdir. Dene ve gör :)

Dosya Ekleri

• Screenshot_20211224-191202_Settings.jpg
    Screenshot_20211224-191202_Settings.jpg
    8 KB · Görüntüleme: 55
4,4 yıldız oyu almış bu uygulama. Güvenilirdir.
4,4 yıldız alması güvenilir olduğunu göstermiyor, ücretsiz VPN'lere gelen Türkçe yorumlar pek te iyi değil çünkü.

Ücretsiz VPN'ler genelde bayağı bir veri topluyorlar.
Güvenilir olarak Play Store'da nedense Türkiye'de gözükmeyen ProtonVPN'i tavsiye ederim. F-Droid mağazasından edinebilirsin:

Anatomi çalışmak için veya oyun için mi indirdiniz. (anatomi olayını can değerin videosundan anlayabilirsiniz).

Ben internetim bittiği için indirmiştim ama günlük kullanım olarak kullanıyorum artık güzel geldi bedava internet.
Sen bu konuyu açtığında ben VPN 365'i araştırdım. 4,4 yıldız oyu almış bu uygulama. Güvenilirdir. Eğer sorun çıkarsa bize sorabilirsin. ;-)

VPN super işinin ehlidir. Bağlantı hızlı ve stabildir. Ayrıca istediğiniz konumu seçmenize olanak verir. Almanya konumu tavsiyemdir. Dene ve gör :)

Teşekkür ederim benim merak ettiğim virüs falan yoktur değil mi ondan korktum.

4,4 yıldız alması güvenilir olduğunu göstermiyor, ücretsiz VPN'lere gelen Türkçe yorumlar pek te iyi değil çünkü.

Ücretsiz VPN'ler genelde bayağı bir veri topluyorlar.
Güvenilir olarak Play Store'da nedense Türkiye'de gözükmeyen ProtonVPN'i tavsiye ederim. F-Droid mağazasından edinebilirsin:
Hocam Proton VPN ücretsiz çok sınırlı.

Ben internetim bittiği için indirmiştim ama günlük kullanım olarak kullanıyorum artık güzel geldi bedava internet.

Teşekkür ederim benim merak ettiğim virüs falan yoktur değil mi ondan korktum.

Virüs falan yok rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ama VPN bağlıyken kredi kartı şifre vb.
Girmenizi tavsiye etmem sonuçta başka
Bir ülkenin sunucusuna bağlanmış oluyoruz.
Ama sosyal medya, Online oyunlar için
Daha iyisi yok gibi ( ücretsiz uyg içinde )

Virüs falan yok rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ama VPN bağlıyken kredi kartı şifre vb.
girmenizi tavsiye etmem sonuçta başka.
Bir ülkenin sunucusuna bağlanmış oluyoruz.
Ama sosyal medya, Online oyunlar için.
Daha iyisi yok gibi ( ücretsiz uyg içinde )

Teşekkür ederim zaten sadece okulda kullanacağım oyun falan.

Yeni konular

Geri
Yukarı