VPN bağlanınca internet kullanılamıyor

atilla5202

Hectopat
Merhaba,

Yaklaşık 1.5 aydır kullandığım bir VPN vardı çok memnundum ama son 1 haftada bir problem yaşıyorum. VPN bağlandığı anda internet kesiliyor gibi oluyor, bağlantı var ama Google falan kullanılamıyor yani internet kullanılamaz oluyor çoğu işimi halledemiyorum. Bazen büyük dosyalar indirmem gerekiyor (1 GB üzerinde) ve bu indirilen siteler yasaklı site olduğu için giremiyorum. Bu internet bağlanma sorununu nasıl çözebilirim? Opera'yı tavsiye edecek olanlar varsa 1GB'lık dosyayı saniye de KB'lar ile indiriyor çok uzun sürüyor.

Yani yasaklı siteler derken, korsan oyun mu yoksa daha çok şey gibi mi?

Şaka bir yana ikisi de yasal olmdığı için yardımcı olamayacağım. Özellikle bu sitede. Üzgünüm.
Siz durumu çok yanlış anlamışsınız indirdiğim şeyler daha çok data tarzı şeyler. Zaman zaman anonfiles gibi siteler bilmediğim sebeplerden yasaklı/erişim engelli hale geliyor. Ve bazı kişiler dosya upload işlemlerini buralara yapıyorlar. Korsan oyunla da işim olmaz. Zaten oynadığım tek oyun var oda LOL bu oyunda bildiğiniz gibi free to play bir oyun.

Siz durumu çok yanlış anlamışsınız indirdiğim şeyler daha çok data tarzı şeyler. Zaman zaman anonfiles gibi siteler bilmediğim sebeplerden yasaklı/erişim engelli hale geliyor. Ve bazı kişiler dosya upload işlemlerini buralara yapıyorlar. Korsan oyunla da işim olmaz. Zaten oynadığım tek oyun var oda LOL bu oyunda bildiğiniz gibi free to play bir oyun.
Dostum sen beni daha yanlış anlamışşın. Sorunun çözümünü bilmiyorum demenin cafcaflı bir yoluydu.

Geri
Yukarı