VPN güvenli mi?

Ben SuperVpn kullanıyorum harbiden hep tıkırında çalışıyor yıllardır hiç aklıma güvenlik sorunu gelmedi. Ne gibi sorunlar olabilir ?

Uzun süredir kullanıyorum ve şüphelenmeye başladım. Her şey mükemmel işliyor.

Neden VPN? Ve niye güvenliğe dikkat edip hala VPN kullanıyorsunuz.
Bunu söylemek biraz garip olacak ama eğer VPN tehlikeliyse o işi nasıl halledeceğim ayrıca DNS ne?
Domain Name System. Ayrıca VPN size gizlilik vs. Sağlamaz ve sizden sadece veri toplar Bir yerdeki hesaba girdin oradan veri internette arama yaptın oradan veri oyuna girdin oradan veri.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Klasik oldu herkes reklam botu gibi.

Neden VPN? Ve niye güvenliğe dikkat edip hala VPN kullanıyorsunuz.

Domain name system. Ayrıca VPN size gizlilik vs. sağlamaz ve sizden sadece veri toplar bir yerdeki hesaba girdin oradan veri internette arama yaptın oradan veri oyuna girdin oradan veri.

Klasik oldu herkes reklam botu gibi.

Yani VPN de şimdi benim bilgilerim mi var ve dms kullanayım mi güvenilir mi?

Yani VPN de şimdi benim bilgilerim mi var ve dms kullanayım mi güvenilir mi?

Evet VPN şirketleri (açık kaynaklı olanlar onlara nazaran hiç toplamaz) sizin verilerinizi toplar VPN açıkken yaptığınız bütün bilgiler toplanır DNS kullanabilirsiniz ama ikisi de gizlilik sağlamaz.

Bu kadar yorum sahibi arasında atıp tutmak dışında bilgisi olan bir kişi yanıt verebilir mi arkadaşa ve tüm foruma? Ki hepimiz uydurmaları değil gerçekleri öğrenelim.

Firmalar özellikle "şu ülkede bu ülkede kurduk ki hükümetler baskı kuramasın" diye reklam yapıyor. Ayrıca bir günden bir güne özellikle büyük firmalardan bir bilgi paylaşımı haberi duymadım. Ben düzenli para ödüyorum (hem de yüksek sayılabilecek ücretler), lütfen duyan bilen varsa söylesin ben de vazgeçeyim.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı