Çözüldü VPN kapalıyken internet siteleri açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Kaaneren

Centipat
Yer
Meksika
Daha fazla  
Anlayamadığım bir şekilde Discord Valorant açılmıyor ama YouTube açabiliyorum, CS açabiliyorum. Sonra yardım almak için Technopat'a gireyim derken Technopat Sosyal'e de giremedim. Dediğim gibi YouTube CS açılıyor.

Technopat Sosyal'e girince bu erroru veriyor. Bu konuyu da telefonumun internetiyle yazıyorum yoksa evin internetiyle hiçbir türlü Technopat Sosyal'e girilmiyor.

Bir de VPN açınca her yere girebiliyorum, VPN'i kapayınca sorun geri dönüyor. Anlamış değilim.

23A5C975-6DC0-4FB7-ABCC-00BEF51DAC34.jpeg

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Anlayamadığım bir şekilde Discord Valorant açılmıyor ama YouTube açabiliyorum, CS açabiliyorum. Sonra yardım almak için Technopat'a gireyim derken Technopat Sosyal'e de giremedim. Dediğim gibi YouTube CS açılıyor.

Technopat Sosyal'e girince bu erroru veriyor. Bu konuyu da telefonumun internetiyle yazıyorum yoksa evin internetiyle hiçbir türlü Technopat Sosyal'e girilmiyor.

Bir de VPN açınca her yere girebiliyorum, VPN'i kapayınca sorun geri dönüyor. Anlamış değilim.

Eki Görüntüle 1426441

Hocam modemi aç kapa yapın bende öyle düzeldi.

Eki Görüntüle 1426441

Hocam modemi aç kapa yapın bende öyle düzeldi.

Çözüm
İnternet ayarlarınızda, paketinizde en ufak bir değişiklik yapıldı mı?
Güvenli internet yapıyor genelde bunu. Eğer değişiklik olmadıysa modemi yeniden başlatıp yeni IP alabilirsiniz. Dinamik IP kullanıyorsanız sorun bir ihtimal çözülebilir.
Ağınızda ya da modeminizde herhangi bir güvenlik kuralı var mı yok mu kontrol etmekte fayda olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı