VPN önerisi

MKara96

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Hatay
Daha fazla  
Profil Kapağı
1522431048
Şu an Kaspersky VPN kullanıyorum. Yıllık en fazla 300-350 lira bütçe ayırabilirim. Önerebileceğiniz ve denediğiniz hızları yüksek olan VPN var mıdır? Bu arada ismini duydum ama hiç denemedim Surfshark kullananan var mı? Deneyimleri nelerdir?

Surfshark. Uygulamasını telefona indirdim, kendi web sitesinde dolardan TL'ye çevirdiği için pahalı. Uygulamada yerel fiyatlandırma var sanırım. 200-250TL arası bir fiyata aldım. Hala öyleyse değerlendirilebilir. Gecikme değerleri çok iyi. Almanya'dan 40ms gibi bir değer alıyorum. Kendi internet hızım ne ise neredeyse onu kullanıyorum. Sınırsız cihazda oturum açılabiliyor. Tavsiye ederim.

Surfshark. Uygulamasını telefona indirdim, kendi web sitesinde dolardan TL'ye çevirdiği için pahalı. Uygulamada yerel fiyatlandırma var sanırım. 200-250TL arası bir fiyata aldım. Hala öyleyse değerlendirilebilir. Gecikme değerleri çok iyi. Almanya'dan 40ms gibi bir değer alıyorum. Kendi internet hızım ne ise neredeyse onu kullanıyorum. Sınırsız cihazda oturum açılabiliyor. Tavsiye ederim.
Evet, uygulamada yerel fiyatlandırma var. Yıllık 264 TL idi. Kaspersky'den pahalı ama yine de genel vpn fiyatlarına baktığımızda baya uygun. Benim için önemli olan 2 şey var. Hız ve kopup kopmama. Bu konuda olumsuz bir deneyiminiz oldu mu?

Şu an Kaspersky VPN kullanıyorum. Yıllık en fazla 300-350 lira bütçe ayırabilirim. Önerebileceğiniz ve denediğiniz hızları yüksek olan VPN var mıdır? Bu arada ismini duydum ama hiç denemedim Surfshark kullananan var mı? Deneyimleri nelerdir?
NordVPN.

Evet, uygulamada yerel fiyatlandırma var. Yıllık 264 TL idi. Kaspersky'den pahalı ama yine de genel VPN fiyatlarına baktığımızda bayağı uygun. Benim için önemli olan 2 şey var. Hız ve kopup kopmama. Bu konuda olumsuz bir deneyiminiz oldu mu?

Olmadı. Hiç kopmadı henüz. Hız konusunda da, VPN yokmuş gibi hissediyorum kullanırken.

Geri
Yukarı