Çözüldü VPN'ler ne kadar güvenli?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

AFAN

Hectopat
Psiphon Pro indirip silmistim yorumlarina baktigimda verilerim calinirsa davaci olurum falan sildikten sonra Kaspersky'la taratip hesaplarimin sifresini degistirdim herhangi bir sıkıntı cikar mi?

Çözüm
Verilerin zaten sadece VPN ile değil kullandığın uygulamalar, sitelerde kabul ettiğin çerezler vs. ile pek çok yöntem ile kullanılıyor. Önerim ücretsiz VPN kullanmaman olur.
yorumlarina baktigimda verilerim calinirsa davaci olurum falan
Bu tür mesajlar cogu uygulamada var. Ama bilmiyorlarki, indire bastiklarinda onlarin sözlesmelerini kabul ettiklerini.
O vpn i ilk kez duydum. Ama bisey olacagini zannetmiyorum. Vpn lerde dikkat etmen gereken vpn acikken banka bilgilerini girip alisveris yapmak.

Psiphon Pro indirip silmistim yorumlarina baktigimda verilerim calinirsa davaci olurum falan sildikten sonra Kaspersky'la taratip hesaplarimin sifresini degistirdim herhangi bir sıkıntı cikar mi?
Eğer ücretli değilse muhtemelen loglarını paylaşıyordur.

Tamamdir hocam sağ olun.
Screenshot_20230703-135741.png

Free VPN lere karşı dikkatli olun. Free olanları kullanacaksanız da güvenilir firmalarınkini kullanın Proton olabilir. Adını duymadığınız firmaların saçma sapan VPN lerine güvenip hesaplarınızı çaldırabilirsiniz.

Free VPN lere karşı dikkatli olun. Free olanları kullanacaksanız da güvenilir firmalarınkini kullanın Proton olabilir. Adını duymadığınız firmaların saçma sapan VPN lerine güvenip hesaplarınızı çaldırabilirsiniz.
Şuana kadar benim çalınmadı hocam.

Geri
Yukarı