VPS'e CS:GO server nasıl kurulur?

289120

Hectopat
Makaleler
2
Elimde VPS var. Buna CS:GO server kurmak istiyorum. İşletim sistemi Windows 10. Kurduktan sonra ping değerleri nasıl olur?

@İambmys9 hocam siz biliyorsunuz genellikle böyle şeyleri eğer vps e CS server kurmayı biliyorsanız yardım eder misiniz?

Elimde VPS var. Buna CS:GO server kurmak istiyorum. İşletim sistemi Windows 10. Kurduktan sonra ping değerleri nasıl olur?
Hocam öncelikle VPS üzerinden SteamCMD indirip onun üstünde CSGO Server için kullanılan Dedicated Server'ini indirmeniz gerekmekte. VPS'iniz Windows'mu Linux'mu?

Hocam öncelikle vps üzerinden steamcmd indirip onun üstünde CS:GO server için kullanılan dedicated Server'ini indirmeniz gerekmekte. Vps'iniz Windows'mu Linux'mu?

İşletim sistemi Windows ve serveri kurdum diyelim içine map atmak istiyorum atölyeden indirdiğim mapi atabilir miyim?

İşletim sistemi Windows ve serveri kurdum diyelim içine map atmak istiyorum atölyeden indirdiğim mapi atabilir miyim?
Hocam şöyle söyleyeyim. SteamCMD normal Steam'e benzemiyor CMD kullanarak giriş yapıyorsun. Ordan nasıl map yüklenir bilgim yok fakat büyük ihtimal internetten GameBanana vb. sitelerinde veyahut eğer Steam Workshop'tan başka hiç bir sitede yok ise Steam Workshop Downloader kullanabilirsin.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı