Çözüldü VR gözlük deneyimi nasıl? Alınır mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Crimeron

Hectopat
VR gözlüklere sardım son zamanlarda ama daha önce hiç denemedim ve nasıl bilmiyorum. Aranızda gözlüğü deneyenler varsa nasıl? Önerir misiniz? Ve görüntü bizim monitörden gördüğümüz gibi net mi? Bir de fiyatları biliyorsunuz gerçekten çok pahalı VR almak için çok mu erken? (Telefon koyulanları Vr'dan saymıyorum bu arada 😅)

Bir alışveriş merkezinde HTC Vive denemiştim. Çok güzel ve içine çeken bir alet. O günden sonra kendime söz verdim ve bir tane alınacak. Valve index düşünüyorum almak için de.

VR gözlüklere sardım son zamanlarda ama daha önce hiç denemedim ve nasıl bilmiyorum. Aranızda gözlüğü deneyenler varsa nasıl? Önerir misiniz? Ve görüntü bizim monitörden gördüğümüz gibi net mi? Bir de fiyatları biliyorsunuz gerçekten çok pahalı VR almak için çok mu erken? (Telefon koyulanları Vr'dan saymıyorum bu arada 😅)
Hangisini alacağına bağlı ve ne izleyeceğine. Kendim kullandım ve o kadar büyük bir etkisi olmadı. Normal izlesen daha zevk alıyorsun.

Bir alışveriş merkezinde HTC Vive denemiştim. Çok güzel ve içine çeken bir alet. O günden sonra kendime söz verdim ve bir tane alınacak. Valve index düşünüyorum almak için de.
Aslında çok araştırmadım. Sadece htc ve oculus biliyordum bunu ben de arıştırayım o zaman teşekkürler.
Oyunsa 300-400 liralıklardan bir şey beklemeyin. Tavsiyem arkadaşın dediği HTC’ye bakın.
Aynen HTC'ler bayağı iyi ama fiyatları çok fazla değil mi ? 😓

Yeni konular

Geri
Yukarı