VR için ne gibi hazırlıklar yapılmalı?

Quest 2'nin içinden kablo çıkıyor fakat sadece şarj kablosu, eğer bilgisayarınız USB 3.0 ve üstü destekliyorsa kabloluda oynayabilirsiniz fakat kabloyu en az 5 metre alın.
Bilgisayarım USB 3.0 destekliyor. Ben kablodan pek anlamıyorum da rica etsem orta fiyatlı bir kablo bakma şansınız var mı?

Aliexpressten ürünler çok uzun sürede geliyor ve ayrıca yukarıdaki fiyatın abartılı olduğunu mu düşünüyorsunuz?
Bir de quest 2nin fiyatı yükselir mi bir tahmininiz var mı acaba?

Aliexpressten ürünler çok uzun sürede geliyor ve ayrıca yukarıdaki fiyatın abartılı olduğunu mu düşünüyorsunuz?
Evet. EliteStrap gibi rezalet bir ürün yerine AliExpress'ten mock-up bir ürün aldım 33 dolara. İyi ki tutup EliteStrap almamışım. Oculus, kendi ürettiği çantayı 50 dolara satıyor. AliExpress'te 50 dolara bütün aksusar bundlelarını bulabiliyorsun. Ben göz padi, koruyucu silikon, kumanda koruyucu silikonu, kablo ve çantayı toplamda 55 dolara aldım. Bu üstünde "oculus quest'e özel" temalı her şeyden ekstra ekstra para koparıyorlar. İyi ki Amazon'dan değil de AliExpress'ten aldım aldığım şeyleri. Hem daha az vergi hem de daha az kargo ödedim.

Ayrıca Nisan başında sipariş verdim ve 22 Nisan'da teslim aldım.

Evet. EliteStrap gibi rezalet bir ürün yerine AliExpress'ten mock-up bir ürün aldım 33 dolara. İyi ki tutup EliteStrap almamışım. Oculus, kendi ürettiği çantayı 50 dolara satıyor. AliExpress'te 50 dolara bütün aksusar bundlelarını bulabiliyorsun. Ben göz padi, koruyucu silikon, kumanda koruyucu silikonu, kablo ve çantayı toplamda 55 dolara aldım. Bu üstünde "oculus quest'e özel" temalı her şeyden ekstra ekstra para koparıyorlar. İyi ki Amazon'dan değil de AliExpress'ten aldım aldığım şeyleri. Hem daha az vergi hem de daha az kargo ödedim.

Ayrıca Nisan başında sipariş verdim ve 22 Nisan'da teslim aldım.
Link gönderin de bizde faydalanalım.👍

Evet sakın Elite strap almayın dikkatli kullansanız bile 2-3 hafta sonra çatlayacaktır ama Oculus Support'un en iyi yanıda çoğu zaman kullanıcı hatası olsa bile değişim yapıyorlar.

Evet sakın Elite strap almayın dikkatli kullansanız bile 2-3 hafta sonra çatlayacaktır ama Oculus Support'un en iyi yanıda çoğu zaman kullanıcı hatası olsa bile değişim yapıyorlar.
Peki bana attığınız linkteki kablo elite strap midir? Elite strap yazdığını göremedim üstünde veya ürün başlığında da. Bir de siz ne düşünüyorsunuz sence sizin attığınız linkten mi almalıyım yoksa @Umutİnan'ın attığı linkten mi? Fiyatın abartılı olduğunu düşünüyor musunuz?

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı