VR için ne gibi hazırlıklar yapılmalı?

Çok teşekkür ederim para biriktirir biriktirmez alacağım gibi. Hem amazon güvenilir bir yer çok güzel oldu bu.

Hmm alanların parası yanmış olacak yani. Peki ya ileride quest 2 için de aynı şey olursa?
Olacaktır hocam. Kaçınılmaz maalesef ama daha üzün sürer bence.

Çok teşekkür ederim para biriktirir biriktirmez alacağım gibi. Hem Amazon güvenilir bir yer çok güzel oldu bu.

Hmm alanların parası yanmış olacak yani. Peki ya ileride Quest 2 için de aynı şey olursa?

Quest 2'yi Oculus kendisi yaptığı için bir şey olacağını düşünmüyorum.

Bana göre Quest 2'nin tek kötü yanı Facebook hesabının olması lazım, eğer yoksa giremiyorsun.
Facebook olmaz ise girememen biraz garip olmuş ama var. Bir şey daha soracağım bunlarda gb olayı da varmış yeni gördüm. 64/256 gb gibisinden. Bu GB'ların olayı nedir biliyor musun acaba?

Facebook olmaz ise girememen biraz garip olmuş ama var. Bir şey daha soracağım bunlarda GB olayı da varmış yeni gördüm. 64/256 GB gibisinden. Bu GB'ların olayı nedir biliyor musun acaba?

Oculus Quest 2 standalone headset yani istersen hiç bilgisayara bağlı olmadan da içinde kendi oyunlarını oynayabilirsin şu an az oyun var bilgisayara göre fakat kablosuz oynayacağın için yeterde artar zaten.

Oculus Quest 2 standalone headset yani istersen hiç bilgisayara bağlı olmadan da içinde kendi oyunlarını oynayabilirsin şu an az oyun var bilgisayara göre fakat kablosuz oynayacağın için yeterde artar zaten.
Ha anladım teşekkürler. Ben de RAM'i gibi bir şey zannettim. Kablosuz çok oynayacağımı düşünmüyorum ama bir deneyeceğim virtual desktopu alınca. Quest 2 ek sensöre ihtiyaç duymuyor değil mi? Oculus Rift S gibi kendi başlığında sensör var yani.

Ha anladım teşekkürler. Ben de RAM'i gibi bir şey zannettim. Kablosuz çok oynayacağımı düşünmüyorum ama bir deneyeceğim Virtual desktopu alınca. Quest 2 ek sensöre ihtiyaç duymuyor değil mi? Oculus Rift s gibi kendi başlığında sensör var yani.

Ek sensöre ihtiyaç duymuyor, ve VD almanıza gerek yok zaten Air link çıkarttı Oculus Virtual desktopun daha iyi hali ve bedava.

Ek sensöre ihtiyaç duymuyor, ve VD almanıza gerek yok zaten Air link çıkarttı Oculus Virtual desktopun daha iyi hali ve bedava.
Vallahi ne kadar teşekkür etsem az VR hakkında bayağı bir aydınlandım sayenizde :D. İzlediğim bir youtube videosunda adam diyordu ki kablolu bir şekilde sorunsuz oynamak için bunun gibi yüksek kaliteli kablolar kullanmam gerekebilirmiş. Bu interneti kötü olanlar için mi? Ayrıca quest 2'nin içinden kablo çıkıyor mu?

Vallahi ne kadar teşekkür etsem az VR hakkında bayağı bir aydınlandım sayenizde :D. İzlediğim bir YouTube videosunda adam diyordu ki kablolu bir şekilde sorunsuz oynamak için bunun gibi yüksek kaliteli kablolar kullanmam gerekebilirmiş. Bu interneti kötü olanlar için mi? Ayrıca Quest 2'nin içinden kablo çıkıyor mu?

Quest 2'nin içinden kablo çıkıyor fakat sadece şarj kablosu, eğer bilgisayarınız USB 3.0 ve üstü destekliyorsa kabloluda oynayabilirsiniz fakat kabloyu en az 5 metre alın.

Geri
Yukarı