VRAM tamirli ekran kartı alınır mı?

Pytx

Hectopat
Merhabalar, bilgisayarımı ugprade etmek için ekran kartı bakıyordum. Bir adamla konuştuk anlaştık ama şöyle bir sorun var, bu kart ileride sıkıntı çıkarır mı?

Merhabalar, bilgisayarımı ugprade etmek için ekran kartı bakıyordum. Bir adamla konuştuk anlaştık ama şöyle bir sorun var, bu kart ileride sıkıntı çıkarır mı?

Tamirli kart alınmaz diye bir şey yok nasıl yapıldığı önemli iyi lehimlendimi VRAM'ler orijinal mi yukarıdaki arkadaşın dediği gibi fırınlama yapıldıysa karta veya reballing Max 6 ay sonra patlar elinde çok zarar edersin temiz tamirsiz kart almaya özen göster.

İyi bir yerde bu işlem yapılmışsa neden olmasın. Fiyatı da önemli tabii kesinlikle piyasa değerinin altında olması lazım çünkü VRAM bozulmuş bu da yüksek olasılıkla mining yapıldığı anlamına gelir.

Kesinlikle uzak dur. İstediği kadar iyi lehimlenmiş olsun. Fabrika üretimi kusursuz lehimler bile patladıysa el ile yapılan lehimden de Reball işleminden de hayır gelmez.

Geri
Yukarı