VS Code C# Extension hatası

Galaxtus

Hectopat
Öncelikle merhabalar. Bu sabah Unity için Visual Studio Code'a C# kurmak istedim. Ancak konsoldan .NET indirildikten sonra aşağıdaki hatayı aldım. C# olması gerektiği gibi çalışmıyordu. Örneğin Debug.Log("a") yazarken "Debug"ı algılamıyordu. Bir diğeri ise Start yazınca otomatik başlatma kodunu yazması gerekirken hiçbir şey olmuyordu. İnternetten çözümüne baktım ancak pek bir şey bulamadım. Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler. Aldığım hata;

Hata.png
@Kerem00 Sizin bilgilerinize ihtiyacım var :D

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle merhaba. Bu sabah Unity için Visual Studio Code'a C# kurmak istedim. Ancak konsoldan .NET indirildikten sonra aşağıdaki hatayı aldım. C# olması gerektiği gibi çalışmıyordu. Örneğin Debug.Log("a") yazarken "Debug"ı algılamıyordu. Bir diğeri ise Start yazınca otomatik başlatma kodunu yazması gerekirken hiçbir şey olmuyordu. İnternetten çözümüne baktım ancak pek bir şey bulamadım. Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler. Aldığım hata;

Eki Görüntüle 976717
@Kerem00 sizin bilgilerinize ihtiyacım var :D

Debug.Log kullandığınıza göre Unity için kullanıyorsunuz galiba. Debug.log komudu start, Update gibi methodların içinde çalışıyor sadece.

Geri
Yukarı