Vt'de sonuç temizse gerçekten güvenli mi?

Daha fazla  
Merhabalar çokta samimi olmadığım bir arkadaş bana bir link attı. Link h*nt*i gibi birşeydi bende samimi olmadığımda VT totelde arattım temiz çıktı. Bende tıkladım girmem konusunda çok baskıladı bende bir "ARAŞTIRMA" amaçlı tıkladım (ironi). Neyse bana söylediği şeyi gördüm. Burda aklıma takılan şey VT sadece bilgiğim kadarlıyla siteye bir bot aracılıyla girip siteyi kontrol ediyordu yada öyle birşeydi. PC kaspersky var tarattım tabiki, sonuçlar temizdi peki çerezlerimin çalınma olasılığı yada buna benzer birşey olmuşmudur?
Tabiki burda benim eşşekliğimde var yok demiyorum ama sadece bunla ilgili değil VT'in sonuçları neyi kapsıyor otomatik siteden trojen inebilirmi bunla ilgili olarak çerezlerimin çalınması scriptlerle oluyor benim bildiğim Ublock bunla alakası varmı ? biraz konuyu uzattım kusura bakmayın.

Son düzenleme:
Merhaba çok da samimi olmadığım bir arkadaş bana bir link attı. Link h*nt*i gibi bir şeydi bende samimi olmadığımda VT totelde arattım temiz çıktı. Bende tıkladım girmem konusunda çok baskıladı bende bir "ARAŞTIRMA" amaçlı tıkladım (ironi). Neyse bana söylediği şeyi gördüm. Burada aklıma takılan şey VT sadece bilgiğim kadarlıyla siteye bir bot aracılıyla girip siteyi kontrol ediyordu ya da öyle bir şeydi. PC Kaspersky var tarattım tabii ki, sonuçlar temizdi peki çerezlerimin çalınma olasılığı ya da buna benzer bir şey olmuş mudur?
Tabii ki burada benim eşekliğimde var yok demiyorum ama sadece bununla ilgili değil VT'in sonuçları neyi kapsıyor otomatik siteden trojan inebilir mi bununla ilgili olarak çerezlerimin çalınması scriptlerle oluyor benim bildiğim uBlock bununla alakası var mı? Biraz konuyu uzattım kusura bakmayın.

VT yi şöyle anlatayım VT bir sürü virüs programına bir dosya veya siteyi saniyeler içinde taratan bir program/site.

Çok ciddi virüsler olabilir bunlarda birçok AV'ye yakalanmaz fakat çok nadirdir çünkü VT'de Kaspersky Norton Malware falan bir sürü AV tarıyor biri bulmasa diğeri bulur yani birşey olacağını sanmam.

Yeni konular

Geri
Yukarı