Vucüt genişler mi?

mustafabyz

Centipat
Arkadaşlar ben 19 yaşındayım ama yaşıtlarım gibi degil vücudum. 14 15 yaşındakiler gibi zayıfım. spora başlarsam kilo almakla beraber vücudum genişler mi?

Düzenli bir spor ve beslenme ile kilo alınabilir. Salonda senin için bir program yazılacak. Bunlara devamlı uyduğunda farkı anlayabilirsin. Çünkü spor yaptığında bazı kas kütleleri açılır ve beslenmeler sonucunda o bölgeler aktif bir şekilde kilo artışı sağlar.

Spor salonu katkı sağlar ama biraz da genetikle alakalı. Bir arkadaşım var daha 18’ine bile girmedi, 185’in üstünde boyu var 110’ün üstünde de kilosu var ama görsen obez, şişko falan demezsin. Kalıplı, iri yarı, at hırsızı gibi bir şey :D.

Son düzenleyen: Moderatör:
Spor salonu katkı sağlar ama biraz da genetikle alakalı. Bir arkadaşım var daha 18’ine bile girmedi, 185’in üstünde boyu var 110’ün üstünde de kilosu var ama görsen obez, şişko falan demezsin. Kalıplı, iri yarı, at hırsızı gibi bir şey :D
Şimdi, benim babam zayıf bir adam degil. Akraba tarafları da öyle değil. Ama ben aşırı bir kilom olsun, hulk olayım istemiyorum. İdeal vücut hatlarım olsun yeter istiyorum.

Şimdi, benim babam zayıf bir adam degil. Akraba tarafları da öyle değil. Ama ben aşırı bir kilom olsun, hulk olayım istemiyorum. İdeal vücut hatlarım olsun yeter istiyorum.
Spor salonuna gitmen lazım o zaman.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı