Vücut geliştirirken alınması gereken vitaminler

Preaks

Hectopat
Makaleler
4
Selam, profesyonel olarak basketbol oynuyorum ve onun yanında vücut geliştiriyorum. Sizce en yararlı ve en önemli alınması gereken vitaminler nelerdir? Ve hangi markayı almalıyız?

Son düzenleyen: Moderatör:
Konu cevabı: B12, Çinko, Magnezyum, Kalsiyum, A, D ve C vitaminleri eğer vitaminleri değil destekleyici besinler yani protein tozu ve türevlerini soruyorsan bilmiyorum yeterince hakimiyetim yok.

Kalsiyum, C ve D vitaminleri kolaylıkla alına biliyor, Kan değerini ölçüp ona göre takviye kullanmak mantıklı olacaktır.

Omega-3 tabi ki ala bilirsin içinde DHA ve EPA dediğimiz yararlı özellikler var.

Möllers, Ocean, Norwegian Healt bu markalardan birinin omega-3'ünü alman işine yaraya bilir.

Möllers alacak isen limonlusunu al en uygun fiyatlısı bu ve diğer aromalı olanlar ile aynı etkiyi gösterir 30 kaşıklık (30 Gün)

Ocean alırsan senin için ekonomik olur çünkü servis sayısı diğer markalara göre gerçekten daha fazla 100 kapsül. (100 Gün)

Norwegian Health 60 kapsül (60 Gün)

Yukarıdaki günleri eğer sabah ve akşam alırsan yarım gün düş, Eğer sabah akşam kullanmak istersen Ocean işini görür diye düşünüyorum linki :
Ocean Plus Omega 3 1200 Mg 100 Kapsül | Ekonomik Paket Fiyatı, Yorumları - Trendyol

Geri
Yukarı