Vücut kaç ayda gelişir?

• Konuyu başlatan Chacke
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 19
  • Görüntüleme 695

Chacke

Hectopat
Daha fazla  
1.75 boy, kilo 55. spora başlamayı düşünüyorum. Çok zayıfım. Önce kilo mu almam gerek? Yoksa sporla mı yemem lazım?

Selam.
Bende 6 ay gibi bir süredir yapıyorum. İlk başladığımda 59 kiloydum şu an 79 kiloyum tam olarak. Boyum 1.78 bu arada. Sana önerim 4-5 hafta fullbody yapıp ondan sonra salondaki hocandan bölgesel bir program istemen. İlk 70 olasıya kadar önüne gelen her şeyi ye. 70'ten sonra yine ye ama kardiyorları arttır.
Hem spor yapıp hem yemen lazım. Sadece yersen skinnyfat olursun.

Kaç ayda diye birşey kaç ayda hiçbirşey olmaz böyle kafayla başlayacaksan hiç başlama bu işi severek uzun yıllar yapacaksan yap yoksa senin gibiler 2. Hafta bırakıyor kusura bakma biraz ağır olacak ama ben dobra konuşurum bunlar gerçekler başlarsın yıllarca yaparsın seversin bu spora aşık olursun öyle 3 5 ayda elinde nasır bile çıkmaz zayıfsan yiyebildiğin kadar yiyeceksin (bulk)

İkisini birden yapıp yağ olmadan kaloriyi kas haline getirmen çok daha iyi olur.
Öyle birşey yok vücut kiloyu kas + yağ olarak alır bilmeyen yorum yapmasın lütfen ben artık bu formda bunları konuşmaktan yoruldum

Günlük alman gereken kaloriden fazla alıp spora devamlılığı sağlarsan maksimum gelişimi görürsün diye biliyorum azizim.

Kaç ayda diye bir şey kaç ayda hiçbir şey olmaz böyle kafayla başlayacaksan hiç başlama bu işi severek uzun yıllar yapacaksan yap yoksa senin gibiler 2. hafta bırakıyor kusura bakma biraz ağır olacak ama ben dobra konuşurum bunlar gerçekler başlarsın yıllarca yaparsın seversin bu spora aşık olursun öyle 3 5 ayda elinde nasır bile çıkmaz zayıfsan yiyebildiğin kadar yiyeceksin (bulk)

Öyle bir şey yok vücut kiloyu kas + yağ olarak alır bilmeyen yorum yapmasın lütfen ben artık bu formda bunları konuşmaktan yoruldum.

Hocam kas+ yağ olarak alacak zaten spor yaptıkça yağlarda erime olacak yani saf kas gibi olacak.

Hocam kas+ yağ olarak alacak zaten spor yaptıkça yağlarda erime olacak yani saf kas gibi olacak.

Öyle bir şey de olmayacak adam zayıf bulk yapacak kilo alacak adam kilo alırken vücut yağ yakmaz abicim lütfen araştır gel hadi.

Öyle birşey de olmayacak adam zayıf bulk yapacak kilo alacak adam kilo alırken vücut yağ yakmaz abicim lütfen araştır gel hadi
Saf kas ne abicim alaşım kas diye birşey varda bizim mi haberimiz yok bir insan aynı anda yağ yakıp kas kütlesi koyamaz birşeyi yaparken yakamazsın yakarken yapamazsın zayıf arkadaş bolca yiyecek kilo alacak (yağ + kas)

Öyle bir şey de olmayacak adam zayıf bulk yapacak kilo alacak adam kilo alırken vücut yağ yakmaz abicim lütfen araştır gel hadi.

Saf kas ne abicim alaşım kas diye birşey varda bizim mi haberimiz yok bir insan aynı anda yağ yakıp kas kütlesi koyamaz birşeyi yaparken yakamazsın yakarken yapamazsın zayıf arkadaş bolca yiyecek kilo alacak (yağ + kas)
Hocam gibi diye benzetme edatı bulunmaktadır hatırlatmak isterim.

Hocam gibi diye benzetme edatı bulunmaktadır hatırlatmak isterim. Kendinizi çok iyi görüyorsunuz heralde hiçbir insanda saf kas olacak hali yok bizim burada istediğimiz kalori açığı oluşturup bu esnada yağ alımını minimuma indirip maksimum kas gelişimi yapmamız gerekiyor. Siz türkçe bilmiyorsanız ben bir şey yapamam.
Abicim kalori açığı demek kilo vermek demek adam zaten kilo almak istiyor bak edebiyatta benden iyi olabilirsin o konuda bir iddiam yok ama bu konuda bir bilgin yok ise konuşma biliyorsan konuş ilham alsınlar bilmiyorsan sus adam sansınlar kalori açığındayken kilo verilir kilo verirkende nasıl kas kütlesi yapacaksın ?

Geri
Yukarı