Vücuttaki aşırı yorgunluğun sebebi ne olabilir?

Makaleler
7
Yer
Mile Marker LN 29.5, 51 Area.
Merhaba. Vücudum çok yorgun. Bir anda bacaklarım aşırı ağrımaya başladı ve ayakta duramayacak kadar yorgun duruma geldim. Aynı zamanda midem de bulanmaya başladı. Şu an hastaneye gidebilecek durumda değilim, bu kadar aşırı yorgunluğun sebebi ne olabilir? Uykum yok, onu belirteyim.

Merhaba. Vücudum çok yorgun. Bir anda bacaklarım aşırı ağrımaya başladı ve ayakta duramayacak kadar yorgun duruma geldim. Aynı zamanda midem de bulanmaya başladı. Şu an hastaneye gidebilecek durumda değilim, bu kadar aşırı yorgunluğun sebebi ne olabilir? Uykum yok, onu belirteyim.
Git eczaneye D3 vitamin ampul al ekmeğin arasına kır iç. Tertemiz olcan güven bana.

Nereden bilelim kardeşim 1000 tane nedeni vardır hastaneye gitmen gerek gidemiyorsan ise yapacak bir şey yok. Doktor değiliz. Sana test falanda yapmadık.

Nereden bilelim kardeşim 1000 tane nedeni vardır hastaneye gitmen gerek gidemiyorsan ise yapacak bir şey yok. Doktor değiliz. Sana test falanda yapmadık.
Sizin bu düşünceleriniz beni ilgilendirmiyor. Düzgünce belki yaşayan vardır diye soru sordum, rahatsız oluyorsanız girmezsiniz olur biter.
Kovid olma ihtimaliniz var mı? Çevremde birçok insanda ortak durumdu yorgunluk.
Fikrim yok. Birkaç gündür grip, baş ağrısı vs. de var ancak mevsimsel demiştim.

Burdan anca boş boş ihtimaller konuşuruz? Böyle durum yaşayan vardır. Biri virüstendir diğeri griptendir mesela. Doktora gitmeme sebebin ne?
Gitmeme değil hocam, gidemem şuan. Evden çok uzakta ve gidebileceğim bir taşıt veya araç yok. Aynı zamanda ailem de yanımda değil.
@Webcam kullanan insan galiba kovid gibisiniz. Test verin ve insanlar bulaştırmamaya çalışın.
Teşekkürler hocam, vereyim.

Yeni konular

Geri
Yukarı