Vulcan-4060 Ti sistem iyi mi?

yigit_00

Femtopat
Daha fazla  
Işletim sistemi almanızı tavsiye etmem fiyatı bayağı uçuk. Internette çok uyguna kodlar satılıyor ondan alın o olmazsa orijinal kodlar bile 600-700 bandında bulunabiliyor. 3K vermeyin bence.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sizce bu sistem iyi midir alınır mı?

Güncel oyunları oynatır mı?

1TB ve işletim sistemi yapacağım.
Hocam sistem gayet güzel duruyor ama işletim sistemine o kadar para vermeyin.

Alınır. Ancak kendiniz evde çok daha ucuza işletim sistemi kurabilecekken bu paraları ödemeyin derim. Ayrıca SSD'yi 1TB yapacağım demişsiniz, hangi 1TB?

Işletim sistemi almanızı tavsiye etmem fiyatı bayağı uçuk. Internette çok uyguna kodlar satılıyor ondan alın o olmazsa orijinal kodlar bile 600-700 bandında bulunabiliyor. 3K vermeyin bence.

Ne 600'ü 200'e satıyorlar. 4K para vermek gereksiz bence, çok boş gerçekten aynısını 200 TL'ye alabiliyorsun.

Alınır. Ancak kendiniz evde çok daha ucuza işletim sistemi kurabilecekken bu paraları ödemeyin derim. Ayrıca SSD'yi 1TB yapacağım demişsiniz, hangi 1TB?
Kingston 1TB KC3000 alacağım, aslında depolama diski almayı düşünüyorum

Anladım o zaman depolama diski almayı düşünüyorum , işletim sistemi kendim kurarım.

Arkadaşlar kasayı 750W 80+ depolama diski , kingston 1TB KC3000 seçtim ve bir tek şey kaldı ekran kartı kalsın mı yoksa 2 Bin TL mi vereyim mi.

Kalsın, aynı kartlar.
Teşekkür ederim yarın satın alıyorum .

Kingston 1TB KC3000 alacağım, aslında depolama diski almayı düşünüyorum

Anladım o zaman depolama diski almayı düşünüyorum , işletim sistemi kendim kurarım.

Arkadaşlar kasayı 750W 80+ depolama diski , kingston 1TB KC3000 seçtim ve bir tek şey kaldı ekran kartı kalsın mı yoksa 2 Bin TL mi vereyim mi.
Kingston Beast 16GB RAM ekledim .

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı