VW Scirocco vs SEAT LEON

WidiaStorm

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle herkese mereba arkadaşlar. Benim yaklaşık 60 bin TL bütcem var ve araba almak istiyorum .
İki adet araç arasında kaldım.

VW Scirocco ve SEAT Leon fr paket.

Hangisini almalıyım sizce? Yardımcı olursanız sevinirim, herkese iyi forumlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Seat Leon FR paket derim ben. Sonuçta herkesin bildiği üzere Scirocco biraz ufak ve iç hacim olarak sıkıntı yaşayabilirsiniz. Bu iki araç arasından Leon tercih etmeniz daha uzun vadeli bir seçim olacaktır.

Leon alırdım ben Scirocco berbat görünüyor bana ha çok paranız vardır, modifiye için alırsınız ama Leon FR paketi çok iyi. Olmadı dizelini de alabilirsiniz.

Hocam Leon FR paketi 60 bin liradan fazla. Sıfır almayı düşünüyorsan Seat Ibiza FR al derim. Kuzenim 2 ay önce Konya'da Seat bayisinden aldı. 1000 CC çift turbo diye biliyorum ya da tek turbo birisi kompresor görevi görüyor tam bilmiyorum araştırmadım yanlış bilgi olmasın. Araç 3000 devire kadar az yakıyor. 3000 deviri geçince turbo açıyor ve egzos sesi motor sesi çok hoş. En iyisi de 1000 CC'lik araçtan öyle performans beklenmezdi ama hastası oldum şahsen. Araştırın derim. 140 beygir diye hatırlıyorum bu arada araç tek kapı.
@WidiaStorm

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı