VX2458-C-MHD, VX2468 ile değişim yapılmalı mı?

Furkan_D

Kilopat
Sosyal Tayfı
Merhabalar, bu konu aslında benim için önemli. Monitorum de sorun mevcuttu, servise gonderdik ve bize bu mesajı gönderdiler. Monitör yeni çıkmış, sanırım. Baya güzel ben çok beğendim, 165 Herz hem de.
IMG_20220105_144553.jpg

Yenileme hızı ve parlaklık dışında bir fark göremedim. Hatta Vatan Bilgisayar'da iki ürün de aynı fiyata satılıyor. Bence güzel bir takas :D

Yenileme hızı ve parlaklık dışında bir fark göremedim. Hatta Vatan Bilgisayar'da iki ürün de aynı fiyata satılıyor. Bence güzel bir takas :D
Kusura bakmayın, moderatör sağ olsun başlık için ceza verdi. Bence gayet doğruydu başlık yazamadım size. Şu anda fiyatlar o kadar saçma ki hocam, benim sorunlu olan monitör o kadar para etmez. Zaten 165 Herz olunca otomatik olarak fiyat farkı oluyor. 165 olması da benim için daha iyi olur ve hem de ayağı bunun daha iyi 🙂
Hayırlı olsun, üst model ile değişim kararı vermişler. Daha ne istiyorsun hocam? :)
Benim peder de şimdi sizin dediğiniz gibi dedi 😀 Allah'tan belanı mi istiyorsun diye.
Değişim yapılabilir hocam. Zaten servis size başka alternatif sunmamış herhalde.
Sorunlu olan monitör için aynısından 0 yollarlar lakin bu daha hoş geldi gözüme.

Son düzenleme:
Eski monitörünüze göre; tasarım ve donanım olarak bi' tık daha iyi.

Hayırlı olsun hocam, iyi günlerde kullanın.
Bence de öyle hocam tasarımı daha güzel, elime gelmeden açıkçası pek sevinemiyorum. Hüsrana uğruyorum sonradan, elime ulaşsın da. Teşekkür ederim, sağ olun.

Hocam size önerilen monitörü almak istiyoruz biz ama fazla bilgi yok. Önceki monitörünüz de buna yakın olduğundan soruyorum memnun muydunuz yenisi 2.165 liraya sizce alınır mı? IPS düşünüyorduk ama bu monitörde VA olarak nasıldır?

Hocam size önerilen monitörü almak istiyoruz biz ama fazla bilgi yok. Önceki monitörünüz de buna yakın olduğundan soruyorum memnun muydunuz yenisi 2.165 liraya sizce alınır mı? IPS düşünüyorduk ama bu monitörde VA olarak nasıldır?
Ben memnundum, sadece IPS kadar renkleri canlı değildi veya ben ayar yapamadım. Genel itibariyle FPS ürünü diyebilirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı