VXE R1 SE alınır mı?

Bütçe
1300

Serhat .s

Centipat
Daha fazla  
VXE R1 SE almayı düşünüyorum M800 Ultra önerildi fakat bütçemi çok aşıyor. VXE r1SE alınır mı? Şu anki farem Gamenote MS1021W 1000Hz hiç sıkıntı yaşamadım VXE r1SE'nin bana yeteceğini düşünüyorum. Sizce alınır mı?
@pawEn @3522 M800 Ultra önermiştiniz fakat bütçemi çok aşıyor ve pembe renk olduğu için almak istemiyorum. R1SE yeterli olur mu benim için sizce?
Max 1400 olacak şekilde başka öneriniz varsa bakabilirim.

VXE R1 SE almayı düşünüyorum M800 Ultra önerildi fakat bütçemi çok aşıyor. VXE r1SE alınır mı? Şu anki farem Gamenote MS1021W 1000Hz hiç sıkıntı yaşamadım VXE r1SE'nin bana yeteceğini düşünüyorum. Sizce alınır mı?
@pawEn @3522 M800 Ultra önermiştiniz fakat bütçemi çok aşıyor ve pembe renk olduğu için almak istemiyorum. R1SE yeterli olur mu benim için sizce?
Max 1400 olacak şekilde başka öneriniz varsa bakabilirim.

VXE R1 Pro var Wraith'den almıştım bayağı memnunum herkese tavsiye ederim tek sıkıntısı driver Çince.

Hocam r1SE'den farkı nedir acaba yurt dışı ile uğraşmak istemiyorum çok uzun sürede geliyor geçen klavye aldım 1.5 ayda geldi. X6 hakkında forumda olumsuz yorumlar da görmüştüm.

@LightYagami

Yok mu yardım edecek.

@Endless Kaan

R1 SE pek onerilmiyor hocam.

Batarya suresi kotu. Malzeme kaliteside pek iyi sayilmaz.

Hocam r1SE'den farkı nedir acaba yurt dışı ile uğraşmak istemiyorum çok uzun sürede geliyor geçen klavye aldım 1.5 ayda geldi. X6 hakkında forumda olumsuz yorumlar da görmüştüm.

@LightYagami

Yok mu yardım edecek.

@Endless Kaan
Bu bütçede öyle aman aman bir şey beklemeniz hata. 1.5 ay sürmez Amazon ayrıca. Maksimum 11-12 gün.

Bu bütçede öyle aman aman bir şey beklemeniz hata. 1.5 ay sürmez Amazon ayrıca. Maksimum 11-12 gün.

Hocam M800 Ultra satan başka yer yok mu ben bulamadım pembe renk almak istemiyorum bekleyeceğiz o zaman almak için bütçem yetmiyor ona çünkü 3 haftaya falan alabilirim galiba.

Yeni konular

Geri
Yukarı