VXE R1 Wireless mouse nasıldır?

Bütçe
1300

Deepsoulmind

Femtopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 5500
İnno3d RTX 3060
ASRock B-450M HDV R4.0
8X2 DDR4 RAM
512 GB M2 SSD
Meslek
Elektronik
Bu model fare almayı düşünüyorum, önceliğim rekabetçi FPS oyunları. Muadili olabilecek fare önerilerinde ve ürün hakkında fikirlerinizi sormak istemiştim. Bir de kullanan arkadaşlar varsa fare boyutu nasıl?

Son düzenleyen: Moderatör:
Alınır. Boyut konusunda kullanan arkadaşlar daha iyi yardımcı olurlar.

Bütçe artarsan bunlara bir göz at derim.

Artamam dersen de VXE R1 seni üzmez alabilirsin hocam.

Alınır. Boyut konusunda kullanan arkadaşlar daha iyi yardımcı olurlar.

Bütçe artarsan bunlara bir göz at derim.

Artamam dersen de VXE R1 seni üzmez alabilirsin hocam.
500 lira bütçe zorlamaya gerek yok bence.

Ajazz AJ199 öneririm.Mcu olarak CompX CX52850 kullanılıyor ki kendisi çoğu Endgame modelinde,bazı Pulsar modellerinde ve Lamzu Atlantis'te kullanılmış mcu'dur.Huano blue shell pink dot switchlere sahip güzel bir mouse.Aynı fiyattalarken Beken mcu'ya kurban gitmenizi istemem açıkçası.

Fiyat bandındaki en iyi mouse. Boyutları ortalama. Çok küçük veya büyük bir mouse değil. En azından benim elime göre.

Cevap verdiğin için teşekkür ederim hocam lakin Wraith profiline Şikayetvar üzerinden baktım bazı alışveriş yorumlarına baktım ve aklımda şüphe kaldı.

Cevap verdiğin için teşekkür ederim hocam lakin Wraith profiline Şikayetvar üzerinden baktım bazı alışveriş yorumlarına baktım ve aklımda şüphe kaldı insanlar arızalı ürünleri veyahut kusurlu ürünlerin iadesi konusunda sıkıntı yaşamışlar.

Cevap verdiğin için teşekkür ederim hocam lakin Wraith profiline Şikayetvar üzerinden baktım bazı alışveriş yorumlarına baktım ve aklımda şüphe kaldı.
Her ürüne şikayet gelir tabii. Ürünü kullanan herkes memnun olmak zorunda değil. Genellikle sorunsuz bir mouse. Bir kronik sorunu vs. olan bir mouse değil.

Bu model fare almayı düşünüyorum, önceliğim rekabetçi FPS oyunları. Muadili olabilecek fare önerilerinde ve ürün hakkında fikirlerinizi sormak istemiştim. Bir de kullanan arkadaşlar varsa fare boyutu nasıl?

R1 SE modeli yerine bu fareyi almanı öneririm sensör ve dış kaplama olarak çok daha iyi.

Geri
Yukarı