Vxe R1 SE nasıldır?

Bütçe
1200 tl

Briczz

Femtopat
Daha fazla  
Vxe R1 SE almayı düşünüyorum fareyi claw ve fingertip arası tutuyorum. Ayrıca sensörü de 3395 SE diye geçiyor, güvenilir bir sensör mü? Değilse alternatif olarak 1200 bandında ne alabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Vxe R1 SE almayı düşünüyorum fareyi claw ve fingertip arası tutuyorum. Ayrıca sensörü de 3395 SE diye geçiyor, güvenilir bir sensör mü? Değilse alternatif olarak 1200 bandında ne alabilirim?
Güvenilir bir sensör. 3395'in kısılmış versiyonu 450 IPS. Farkını anlaman zor. Connectgameden alışveriş yapmak istemezsen en iyi tercih R1 SE almak.

İnternette araştırdığımda 400 ile 600 IPS'i ayırt edemez yazmışlar fakat bir de 40G ve 50G yazıyor onun ne olduğunu açıklayabilir misiniz?

Sensör farkında bir de 40G ve 50 g onun ne olduğunu açıklayabilir misiniz?

Pro ve Pro Max modelleri dışında almaya değmez eğer bütçeyi yükseltme imkanın varsa bu fareyi almanı öneririm SWAR50 kodu ile 50 TL indirim alabilirsin.

Pro ve Pro Max modelleri dışında almaya değmez eğer bütçeyi yükseltme imkanın varsa bu fareyi almanı öneririm SWAR50 kodu ile 50 TL indirim alabilirsin.
Sensör farki dışında farkları yok SE ve düz modelinin beken mcu yetiyor alınabilir.

M3S ve R1 SE kullandım. M3S çok wobble ve pre travel yapıyordu. Tıklamalar çok kalitesizdi. Fakat yapı kalitesi iyi. R1 SE'nin kaplaması yok. Rahatsız edebilir. Tıklama hissi fena değil. Grip tape ile kullanılabilir.

Param olsa düşünürüm.

Geri
Yukarı