VXE V1 Wireless kulaklık alınır mı?

Wireless kullandıklarım çok üst segment onlarla karşılaştıramam açıkçası. Wireless diğer günlükl kullanım kulaklıklarda 7.1 yok VXE de var ki bu da bir tık oyun odaklı olduğunu gösterir. Yani aslında driverları bir üst segment takıp 1900 civarı yapsalar tadından yenmez.

Çok yerden yere vurmuş gibi gözükmüş olabilirim ama yazılım gelirse eq ayarları ile oyunlarda çok kasmayan tipler için uygun olur gibi geliyor. Ama birden diğer kulaklığa geçiyorum devasa bir ses kaybım var diye üzlüyorum.
Arada cs falan oynarken denedim yaşadığım sorunlar;
-İlk girdiğimde sol kulağıma su kaçmış sandım 20dk oyuna odaklanamadım kulağımla uğraştım. Sonra diğerini taktım psikolojik oalrak yine aynı hissettim.
-Müzik modu on veya off ta (çince olduğu için bilemiyoruz :D) birisinde hafif güzel gibi geliyor.
-Bazen ses 7.1 de sorun olabilir bilmiyorum ama baya bir arkadan geliyor, sanki amfide en arkada birisi konuşuyormuş gibi, kapatıp açıyorsun düzeliyor.
+Onun dışında arada takıp müzik dinliyorum idare eder, bluetoothu denemedim hiç, gerek te yok.
bi gelsin bakalım deneyim nasılmış merak ettim beni çok üzceğini sanmam ama

@batuhancann kanka alınır mı? Alınmaz mı?
alınır dostum gerçekten güzel bir kulaklık bana göre wraith'in kendi sitesine yorumda bıraktım "F/P Katili kulaklık" başlıklı yorum bana ait altındada yazan kişi Efecan olacak ordan bulursun o benim yorumum detaylı şekilde yazmaya çalıştım gerçketen parasını hakediyor ama stokları bitmiş sanırım yine

Ya birşey sorcam ben mal gibi gidip m800 ultura sipariş ettim ardından iptal etmek istedi canım iptal ettim ama 00 tl yazıyo

Dosya Ekleri

• DeLUX M800 Ultra Kablosuz Oyun Faresi, Hafif, 49 g, Paw 3395 26000 DPI, Oranı Hızı 4000 Hz, Öz...png
    DeLUX M800 Ultra Kablosuz Oyun Faresi, Hafif, 49 g, Paw 3395 26000 DPI, Oranı Hızı 4000 Hz, Öz...png
    152,9 KB · Görüntüleme: 97
3 aylık kullanım deneyimlerim ve görüşlerim

VGN VXE V1'i ilk stoğa geldiği gün satın aldım hala aktif kullanıyorum, evet söylendiği gibi mik sorunları var ama üretici firma yazılımsal demiş yakın bir vakitte pc appi çıkartıp güncelleyeceklerini söylemişler en azından öyle duydum diğer kullanıcılardan ben beklemek yerine gidip harici bir mik aldım zaten uzun bir süredir almayı düşünüyordum biraz vesile oldu.

Ses olayına geri gelirsek kesinlikle öyle aşırı güzel diyemem ama öyle öldürecek kadarda kötü değil bu kulaklığın hitap ettiği kullanıcı sınıfı casual dediğimiz kitle ki bende o sınıftayım. Cs, BF, Overwatch gibi oyunlarda bana yetecek kadar ses kasabiliyorum, dijital içerik tüketmek içinde uygun (eğer daha iyi bir kulaklıktan geçtiyseniz farkı hissettireceğini düşünüyorum. Daha önce Steelseries Arctis 5 ve Nova 3 kullanıyordum ben öyle ahım şahım bir fark hissedemedim.) Çekim kuvveti ve gecikme olarak performansı gayet iyi. Sesi bana bir tık boğuk geldiği için bir ekolayzır arayışına girdim (bu arada kulaklıkta iki farklı ses modu var ben onu 2 ay kullandıktan sonra bir videoda öğrendim, eğer mik. mute tuşuna basılı tutarsanız ses modunu değiştirebilirsiniz. Biri daha yüksek sesli.) ve birkaç tane denedim en iyi sonuç aldığım FxSound adlı bir ekolayzır, kendisi halihazırda Microsoft Store'da mevcut oradan indirebilirsiniz. Benim kullandığım ayarlar Netlik 10, Ortam 0, Çevresel ses 2, Dinamik güçlendirme ve Bass güçlendirme 5 şeklinde, siz diğer hz ayarlarından anlıyorsanız daha iyi bir performans elde edebilirsiniz, onu da bizlerle paylaşırsanız sevinirim. Tek tık ile sesi baya bir düzeltiyor hemen hemen %20-%30 oranında daha net bir sese sahip oluyorsunuz.

Şarj konusuna gelecek olursak ortalama 22 saat bir süre biçilmiş ama hiç şarjını bitiremedim (günlük 10-12 saat kadar aktif kullanıyorum) sürekli akşamları pc başından kalkınca takıyorum ama genel olarak 0'dan 100'e 2 saat gibi bir sürede doluyormuş, şarj olurken kullanma gibi bir durum söz konusu değil orası biraz can sıkıcı olmuş. Kulak pedleri bence yeterli seviyede rahatlar ve ferahlar (sadece kumaş ped olarak satılıyor). Sesli bildirimleri (şarjın azaldığını veya bağlantı koptu/bağlandı gibi) Çince söylüyor o yüzden ne söylediğini anlayamıyorsunuz. Kafamın biraz büyük olduğunu düşünüyorum başlarda biraz fazla kafaya baskı yapıyor ama belli bir süreden sonra açılıyor (daha önce kullandığım kulaklıklar uzun süre sonra çok esnediği için kafamı aşağıya eğdiğim anda kafamdan düşüyordu bunda öyle bir durum söz konusu değil taş gibi kafamda duruyor şimdilik).

Dosya Ekleri

• Screenshot_2.png
    Screenshot_2.png
    32,5 KB · Görüntüleme: 60
3 aylık kullanım deneyimlerim ve görüşlerim.

VGN VXE v1'i ilk stoka geldiği gün satın aldım hala aktif kullanıyorum, evet söylendiği gibi mik sorunları var ama üretici firma yazılımsal demiş yakın bir vakitte PC appi çıkartıp güncelleyeceklerini söylemişler en azından öyle duydum diğer kullanıcılardan ben beklemek yerine gidip harici bir mik aldım zaten uzun bir süredir almayı düşünüyordum biraz vesile oldu.

Ses olayına geri gelirsek kesinlikle öyle aşırı güzel diyemem ama öyle öldürecek kadar da kötü değil bu kulaklığın hitap ettiği kullanıcı sınıfı casual dediğimiz kitle ki bende o sınıftayım. CS, BF, Overwatch gibi oyunlarda bana yetecek kadar ses kasabiliyorum, dijital içerik tüketmek içinde uygun (eğer daha iyi bir kulaklıktan geçtiyseniz farkı hissettireceğini düşünüyorum. Daha önce SteelSeries Arctis 5 ve Nova 3 kullanıyordum ben öyle ahım şahım bir fark hissedemedim.) Çekim kuvveti ve gecikme olarak performansı gayet iyi. Sesi bana bir tık boğuk geldiği için bir ekolayzır arayışına girdim (bu arada kulaklıkta iki farklı ses modu var ben onu 2 ay kullandıktan sonra bir videoda öğrendim, eğer mik. Mute tuşuna basılı tutarsanız ses modunu değiştirebilirsiniz. Biri daha yüksek sesli.) Ve birkaç tane denedim en iyi sonuç aldığım fxsound adlı bir ekolayzır, kendisi halihazırda Microsoft Store'da mevcut oradan indirebilirsiniz. Benim kullandığım ayarlar netlik 10, ortam 0, çevresel ses 2, dinamik güçlendirme ve bass güçlendirme 5 şeklinde, siz diğer Hz ayarlarından anlıyorsanız daha iyi bir performans elde edebilirsiniz, onu da bizlerle paylaşırsanız sevinirim. Tek tık ile sesi bayağı bir düzeltiyor hemen hemen %20-%30 oranında daha net bir sese sahip oluyorsunuz.

Şarj konusuna gelecek olursak ortalama 22 saat bir süre biçilmiş ama hiç şarjını bitiremedim (günlük 10-12 saat kadar aktif kullanıyorum) sürekli akşamları PC başından kalkınca takıyorum ama genel olarak 0'dan 100'e 2 saat gibi bir sürede doluyormuş, şarj olurken kullanma gibi bir durum söz konusu değil orası biraz can sıkıcı olmuş. Kulak pedleri bence yeterli seviyede rahatlar ve ferahlar (sadece kumaş ped olarak satılıyor). Sesli bildirimleri (şarjın azaldığını veya bağlantı koptu/bağlandı gibi) Çince söylüyor o yüzden ne söylediğini anlayamıyorsunuz. Kafamın biraz büyük olduğunu düşünüyorum başlarda biraz fazla kafaya baskı yapıyor ama belli bir süreden sonra açılıyor (daha önce kullandığım kulaklıklar uzun süre sonra çok esnediği için kafamı aşağıya eğdiğim anda kafamdan düşüyordu bunda öyle bir durum söz konusu değil taş gibi kafamda duruyor şimdilik).

Dostum hala bu görüşte misin bir sorunu var mı bende almayı düşünüyorum.

Geri
Yukarı