VXE V1 Wireless kulaklık alınır mı?

• Konuyu başlatan Cetcik
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 12
  • Görüntüleme 830
Normal tak çıkar yaparken kırıldı. Kulaklık incelemelerinde kulaklığı extrem derecelere açıp eğip büküp ensetiyorlar ya hiç öyle bir şey yapmama rağmen düz tak çıkarla kırıldı. 3 4 ay içinde plastiği gevreyip kırıldığına göre plastik kalitesi ortada bence, dış kasasında herhangi bir sorun yok sadece kafa desteği dediğim gibi kırıldı. Yüksek ihtimalle bu ürün sadece çin pazarı için yapıldığından çinli insanların kafa yapısına göre yapıldı ve daha küçük esneme payları bırakıldı. TR'ye gelince malum kafalar büyük 3 4 aydır kullananların kulaklıkları kırılıyor. Sadece benim başıma geldi sanmıştım, o bahsettiğiniz inceleme videosu çeken kişinin videosu fln varsa bırakırsanız sevinirim.

Yine de şu an kullandığım kulaklık bozulunca geçmeyi düşünüyorum. Nedense çok çekti beni. Video da bu:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
sabitlenmiş yorumda yazmış kırıldığını.

Yine de şu an kullandığım kulaklık bozulunca geçmeyi düşünüyorum. Nedense çok çekti beni. Video da bu:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
sabitlenmiş yorumda yazmış kırıldığını.

Ben söyleyeceklerimi söyledim kararda senin parada, ben kırılan parça için değişim istedim tamir olunca satmayı düşünüyorum belki random bir vakitte Sahibinden'de benim ilanımı bile görebilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı