W11 sağ tık menüsü niye böyle oldu?

Birisiokadar

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Bu daha şişman ve daha güzeldi buna ne oldu böyle iğrenç bir şey olmuş. Birkaç gündür il dışındaydım ablam PC'deydi, güncelleme için yeniden başlatmayı yapmamıştım.

Böyle olması ablamın yapmış olabileceği bir şeyle mi alakalı yoksa güncellemeden sonra mı böyle oldu?

Bir de bunu eski şişman haline getirmenin yolu var mı güncellemeyi geri almadan.

Tek başına Windows 10 dönme sebebi bu ne çirkinlik ya.

Dosya Ekleri

• 1689529896805.png
    1689529896805.png
    295,9 KB · Görüntüleme: 68
Son düzenleyen: Moderatör:
Bu daha şişman ve daha güzeldi buna ne oldu böyle iğrenç bir şey olmuş. Birkaç gündür il dışındaydım ablam PC'deydi, güncelleme için yeniden başlatmayı yapmamıştım.

Böyle olması ablamın yapmış olabileceği bir şeyle mi alakalı yoksa güncellemeden sonra mı böyle oldu?

Bir de bunu eski şişman haline getirmenin yolu var mı güncellemeyi geri almadan.

Tek başına Windows 10 dönme sebebi bu ne çirkinlik ya.
Kalıcı olarak bilmiyorum ama "Daha fazla seçenek göster." butonuna tıklayabilirsiniz.

Hocam CMD açın ve şu komutu yapıştırın. Sonra görev yöneticisinden Windows gezginini yeniden başlatın.

Kod:
reg.exe add "HKCU\Software\Classes\CLSID\{86ca1aa0-34aa-4e8b-a509-50c905bae2a2}\InprocServer32" /f /ve

1689531767085.png
--------------------->
1689531800856.png

Bundan ------------------------------------------------------------> buna mı geçmek istiyorsun?

Yeni konular

Geri
Yukarı