W11'e yükseltirken DRIVER_PNP_WATCHDOG mavi ekran hatası

İşletim sistemi
Windows 11

Arif Kemal

Decapat
Daha fazla  
RAM
8 GB
Windows 10 Pro kullanıyorum, W11'e manuel yükseltme yaparken yükleme bitip PC yeniden başlatılıyorken mavi ekran hatası veriyor. Hata adı DRIVER_PNP_WATCHDOG, birçok şey denedim ama bir şey değişmedi. Bilenler yardımcı olabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Aşağıdaki rehberi uygulayabilirsiniz. Olursa ya da olmazsa belirtirseniz sevinirim.

Aynı şekilde yaptım, maalesef yine aynı hatayı verdi.

O hâlde temiz bir ISO'yu indirip Rufus'la USB'ye flashlayın. Ardından Windows kurulum ekranında kurulumun yapılacağı diski silin. Ek olarak bir Windows 10 USB'sini de köşede bulundurun zira OS silinirse ve yine de kurulmazsa en azından Windows 10 kurarsınız. Sonucu bekliyor olacağım.

O hâlde temiz bir ISO'yu indirip Rufus'la USB'ye flashlayın. Ardından Windows kurulum ekranında kurulumun yapılacağı diski silin. Ek olarak bir Windows 10 USB'sini de köşede bulundurun zira OS silinirse ve yine de kurulmazsa en azından Windows 10 kurarsınız. Sonucu bekliyor olacağım.

O seçenek de aklımdaydı ama eğer öyle yaparsam PC'deki bütün şeyleri kaybetmiş olacağım, ben sadece W11'e yükseltmek istemiştim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dediğim gibi, en kötü ihtimalle her şeyi farklı diske yedekleyip kurulumun yapılacağı diski sıfırlayıp ona kurulum yapabilirsiniz. Artık sizden sonucu bekliyorum :)

Dediğim gibi, en kötü ihtimalle her şeyi farklı diske yedekleyip kurulumun yapılacağı diski sıfırlayıp ona kurulum yapabilirsiniz. Artık sizden sonucu bekliyorum :)

Yardımlarınız için gerçekten teşekkür ederim ama sadece normal bir yükseltme yapmak istemiştim, yeniden kurulum gibi bir risk almak istemiyordum. Umarım başka bir çözüm yolu vardır.

Geri
Yukarı