Çözüldü Wacom CTL-4100K-N Inutos small opentabletdriver'da tuşlar atanmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Üzüntü

Hectopat
Makaleler
5
Merhaba. Tableti henüz yeni aldım fakat nedense opentabletdriver cihazın üzerindeki tuşalara bir şeyler atamama izin vermiyor. Kalemin üzerindeki tuşları atayabiliyorum fakat cihazın üzerindeki dört tuşa bir şey atayamıyorum. Sorun sadece Linux'ta değil, Windows'ta da geçerli.
Wacom'un Windows için hazırladığı sürücülerde tuşlar çalışıyor. İlk defa bir grafik tablet kullanıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ayar mı kaydedilmiyor yoksa seçenek mi yok? Daha doğrusu ben cintiq 22 sahibiyim kalemin ayarı Wacom tablet properties üzerinden tabletin ayarı Wacom Center'dan yapılıyor. Ayar seçeneği görünmüyorsa benzer bir durum olabilir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ayar mı kaydedilmiyor yoksa seçenek mi yok? Daha doğrusu ben cintiq 22 sahibiyim kalemin ayarı Wacom tablet properties üzerinden tabletin ayarı Wacom Center'dan yapılıyor. Ayar seçeneği görünmüyorsa benzer bir durum olabilir.
Ayar OpenTabletDriver üzerinden seçenek görünüyor, bir şeyler atıyorum, kaydettikten sonra tuşa bastığımda çalışmıyor. Linux ve Windows'da bu sorun geçerli. Windows'da Wacom Center ile bu ayarları yapabilsem de Linux'da Wacom Center diye bir şey yok.

ExpressKeys burada anlatmış wacom tablet properties den yapılıyor bu programı Linux için sunmamış zaten seçeneğiniz yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı