Wallhack gibi ses nasıl kasılır?

Kartalizx01

Attopat
Daha fazla  
Başlıkta belirttiğim gibi FPS oyunlarında üst düzey ses kasmak istiyorum. Birçok kişi ve yayıncının HyperX Cloud 2 kullandığını gördüm. Ona yönelmek mantıklı mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Alınabilir. Kaliteli kulaklık, sessiz bir ortam ve oyun içi düzgün ses ayarları ile çoğu kişiden daha iyi ses kasabilirsin.

İyi bir kulaklık almanız lazım. Usb girişli ses kartı içinde olanlardan.
Cloud2 için kingston'dan HP'ye geçtiğinden itibaren kötü yorumlar var o yüzden fikrim yok.
Belli bir yerden sonra tüm kulaklıklar ses kastırıyor ,yönü tayin edebiliyor ,o anlamda sorun çıkmaz fakat yakınlık uzaklık ilişkisini tespit etme ve yansıtmada iş fark ediyor.

İyi bir kulaklık almanız lazım. Usb girişli ses kartı içinde olanlardan.
Cloud2 için kingston'dan HP'ye geçtiğinden itibaren kötü yorumlar var o yüzden fikrim yok.
Belli bir yerden sonra tüm kulaklıklar ses kastırıyor ,yönü tayin edebiliyor ,o anlamda sorun çıkmaz fakat yakınlık uzaklık ilişkisini tespit etme ve yansıtmada iş fark ediyor.
Benim bilgim yoktu HP’ye geçtiğinden alınmaz mı yani bu saatten sonra

Benim bilgim yoktu HP’ye geçtiğinden alınmaz mı yani bu saatten sonra
Valla inanın bilmiyorum bende bir yandan markaya güveniyorum fakat kimi insanlar dediğim şekilde bahsediyor ve artık eskisi gibi değil iade edeceğim falan diyor. Şu şu şu sorunlar var vs. diye. Bende bu ihtimallerden korktuğum için zamanında Cloud 3 almak yerine PRO X almıştım.

Kulaklık ile bir ilgisi yok, 600 TL'lik Gamepower ile Faceit 3000 elo oyuncusuyum. Tamamı ile odaklanma, harita bilgisi kaynaklıdır.
Hocam haklısınız fakat 3000elo adamların olduğu oyunda shiftsiz oyun mu döner zaten.d
Belli bir yere kadar ses kasmak önemli. Sadece CS oynamıyor ki insanlar. BF de oynayan var F1 de. Ben bana atılan mermiyi veya bana doğru gelen tankı duymazsam nasıl olacak bu iş ? Ses kasmak önemli yani...

Geri
Yukarı