Çözüldü Walliant 1.0.0.1 nedir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
Aynı virüs arkadaşımda da var Kaspersky Malwarebytes ile denedik.

• HKEY_CURRENT_UserName\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Uninstall\{E72E2194-F430-4F4A-A262-1C8FF081B3A5}_is1.
  • HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Microsoft\Shared Tools\MSConfig\startupreg\Walliant.
  • HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Wow6432Node\Microsoft\Tracing\walliant_RASAPI32.
  • HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Wow6432Node\Microsoft\Tracing\walliant_RASMANCS.

Kayıt defterinden bu dizinlerde dosya varsa silmeyi deneyin.
360 Total Security olmuyor mu şu an yüklemek için m üsait değilim.

Kaspersky ve Malwarebytes ile tam tarama yap. Çıkan sonuçları sil.

• HKEY_CURRENT_UserName\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Uninstall\{E72E2194-F430-4F4A-A262-1C8FF081B3A5}_is1.
  • HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Microsoft\Shared Tools\MSConfig\startupreg\Walliant.

Sonra buralarda dosya varsa onları da sil. Eğer değerli bilgilerin yoksa internet hızın iyiyse format at.

Kanka adamsın denedim silindi inşallah çözümdür.

PC'mde Walliant 1.0.0.1 adlı uygulama belirdi. Virüs olduğu şüphesine düştüm. Yardımcı olabilir misiniz? Şimdiden teşekkür ederim.
Herkes çok korkmuş bu uygulama veya oyunların yanında yüklenen bir uygulama zararsızdır 2 aydır bilgisayarımda ve o iyi bir program masaüstü arka planını değiştirebiliyorsunuz PC'ye bir zarar vermez. İyi günler.

Herkes çok korkmuş bu uygulama veya oyunların yanında yüklenen bir uygulama zararsızdır 2 aydır bilgisayarımda ve o iyi bir program masaüstü arka planını değiştirebiliyorsunuz PC'ye bir zarar vermez. İyi günler.

Usta evde virüs mü imal ediyon bu nasıl bir rahatlık admin yok mu eyyyy adam virüsü savunuyor :D.

Ama bir zararı yok sırf bunu yazmak için hesap açtım.

Usta evde virüs mü imal ediyon bu nasıl bir rahatlık admin yok mu eyyyy adam virüsü savunuyor :D.

Ben internette linkini bulursam geri yükleyeceğim.
Zaten bende virüs programı yok ben beynimle tarıyom hangisinin virüs olup olmadığını biliyom.
Şu virüs basit iş programla uğraşamam :D.

Bozulmuştu walliant bu uygulama linkini bulup indirdim onunla yaşayacağım.
Ekran Alıntısı.PNG

Ne kadar kişiye bulaşmış bu virüs arkadaş. Mesajlar devam ettikçe bulaşan kişi sayısı artmış. 😅
ben silmiyom rahatım bana zararı yok tekrar yükledim hatta

Bozulmuştu walliant bu uygulama linkini bulup indirdim onunla yaşayacağım.
Eki Görüntüle 840036

Ben silmiyorum rahatım bana zararı yok tekrar yükledim hatta.

Dostum sen çıldırmışsın göz göre göre de yaşatmazsın hani pc'nde hani yanlışlıkla olur ama. Manyağa bak gitmiş indirmiş bir de. Helal olsun kardeşim virüsün bol olsun ne diyim sana.

Yeni konular

Geri
Yukarı